[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 203
Tag: 1
Rejtve: 0
Összesen: 204

Jelen:
Tagi infók Almasy Küldhetsz neki privát üzenetet Almasy Almasy


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Alkotótábor 2017
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Alkotótábor 2017 Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9396

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 14 Vas 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen kitalálós verselemzés lesz. Háromnál többre nem szokott idő lenni.



Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9396

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 14 Vas 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Péntek ebéd:


Barackos csirkemell roston, petrezselymes burgonya ...... normál adag 1180,-
Kolbásszal töltött rántott borda , rizi-bizi .............................normál adag 1190,-
2 adag uborka saláta ................................................................................... 500,-
1 adag túrós palacsinta .............................................................................. 350,-
1 adag lekváros palacsinta......................................................................... 300,-

Szombat ebéd:

2 adag Erdei gyümölcskrémleves ................................................................. 980,-
Bőségtál 2 személyre .................................................................................. 3500,-
2 tartár mártás..................................................................................................160,-
2 adag uborka saláta .......................................................................................500,-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
csega
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Jan 25, 2007
Hozzászólások: 65
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 15 Hétfő 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És meddig kell amúgy elküldeni őket?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9396

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 15 Hétfő 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csega írta:
És meddig kell amúgy elküldeni őket?


Indulás előtti héten.

Laughing Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9396

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 16 Kedd 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://szallas.hu/aranylo-vendeghaz-alsotelekes?checkin=2017-05-25&checkout=2017-05-28&ref=list&adults=12&rooms=6&provision=1

Megtelt a szállás.
Akik résztvesznek az alkotótáborban:

Anna1955 + 1 fő ____ 24000,- fizetve
Csega _____________ 12000,- fizetve
A_leb _____________ 12000,- fizetve
Naiva _____________ 12000,- fizetve
Piroman ___________ 12000,- fizetve
Stando ____________ 12000,- fizetve
Aranytk ___________ 12000,- fizetve
Fényesi ___________ 12000,- fizetve
Pirospipacs _________ 12000,- fizetve
Szusi ______________ 12000,- fizetve
Winner _____________ 12000,- fizetve
Ho
Kismezei____________ 12000,- fizetve
Lexikon ____________ 12000,- fizetve


Wink Wink

Winner kérése!

A pénteki és szombati ebédet megrendelnénk. Kazincbarcikai ételrendelési lehetőség Krigli-Pub-Söröző-étterem.
https://falatozz.hu/rendeles/kazincbarcika/Krigli-Pub-Sorozo-Etterem/

Írjátok ide, hogy mit szeretnétek fogyasztani, mert előre kell rendelnünk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
winner
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Mar 18, 2006
Hozzászólások: 2881

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 17 Szerd 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A rendelést elküldtem.. A megrendelt főétel ára tartalmazza a köretet, ezt néhányan külön adtak meg. Nem kell. Viszont minden rendelt tétel csomagolása 80 Ft.
Itt van kinek mennyi a rendelése:


ételrendelés csomagolás fizetendő
Arany Tóth Katalin -Aranytk - 2 670 Ft 320 Ft 2 990 Ft

fényesi Tóth János -Fényesi - 3 170 Ft 320 Ft 3 490 Ft

Csengődi Péter  - Csega - 3 860 Ft 480 Ft 4 340 Ft

Hepp Béla- A_leb - 3 030 Ft 320 Ft 3 350 Ft

Kismezei  Katalin- Kismezei - 3 950 Ft 480 Ft 4 430 Ft

Kismezei + 1 fő- Lexikon - 1 930 Ft 240 Ft 2 170 Ft

Kozák Vilma- Szusi - 2 240 Ft 320 Ft 2 560 Ft

Lörinczi L. Anna -Anna1955 - 6 200 Ft 560 Ft 6 760 Ft

+ 1 fő - Anna1955 + 1 fő- 2 660 Ft 480 Ft 3 140 Ft

Máté László- Winner - 5 670 Ft 400 Ft 6 070 Ft

Nagy Ilona- Pirospipacs- 2 890 Ft 320 Ft 3 210 Ft

Piró M. Péter- Piroman - 2 590 Ft 320 Ft 2 910 Ft

S. Farkas Zsuzsanna- Naiva-   1 650 Ft 240 Ft 1 890 Ft

Standovár Ágota- Stando- 3 620 Ft 560 Ft 4 180 Ft
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9396

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 28 Vas 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy szempillantás alatt elszaladt az idő. Indulni kellett haza.
Csodálatos napokat tölthettem veletek.
Köszönöm az élményt.

Kedves Piroman, a kirándulás programjai fantasztikusak voltak, olyan szép helyekre kalauzoltál minket, amit nem szabad kihagyni.
A világ legnagyobb könyvéről, nem tudtam, hogy Magyarországon készítették, és még látható is. Csak ámultam.

Kedves winner és naiva, nagyon sokat dolgoztatok a vetélkedőn, és érdekes, pergős, nagyon élvezhető lett.
Gratulálok minden csapatnak, természetesen a győzteseknek kiemelten.

Kedves a_leb és kismezei, a gulyás fantasztikus volt, most ahogy itt írom e sorokat, éhes lettem, ahogy rá gondoltam.

Ismét gazdagabb lettem sok élménnyel, és csak köszönni tudom, hogy együtt lehettünk.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
winner
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Mar 18, 2006
Hozzászólások: 2881

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 28 Vas 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerencsésen ugyan nemde hazaértünk. Legalább is én. Szegény Zsuzsi még valahol Veszprém tájékán lehet.
Az történt, hogy Hatvan magasságában lerobbantunk. elment a töltés és a vízhűtés. Félreálltunk, majd mivel láttam, hogy viszonylak nem messze van egy parkoló oda még beevickéltünk. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy pont jött egy autómentő. vállalta, hogy felvisz pestre és nem vágott nagyon meg. Zsuzsi viszont lekéste a buszt és csak a ¾ 6-ossal tudott elmenni. A kocsit letettük a szerviz előtt így reggel csak tiszteletemet kell tenni.
A hiba végül is nem nagy, csak az ékszíj szakadt el, de mint a szerelő mondta ez az autó már úgy van megcsinálva, hogy igazándiból csak szervizben tudják cserélni. És jól tettük, hogy nem mentünk tovább, mert akkor sokkal nagyobb lett volna a baj. Mondjuk ezt magamtól is tudtam. Ja és neki sem lett volna fuvarja, de ezt nem mondta.
Amúgy a tábor szuper volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
a_leb
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Dec 31, 2007
Hozzászólások: 900

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 28 Vas 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Remek tábor volt, nagyon jól éreztem magam. Örülök, hogy ott lehettem veletek, és Piro, le vagyok nyűgözve, mennyi szépséget tudtál megmutatni a környéken.
Laci, nagyon sajnálom, a műszaki hiba mindig szar, különösen, ha számít az autójára az ember.
Pipacsot, elvittem a vonatához, remélem, már szerencsésen hazaért, szusit kapuig, és csega Petit is nagyjából kapuig el tudtam vinni. Nagyon jól éreztem magam, köszönet mindenkinek, aki részese volt Very Happy Very Happy Very Happy .
Mikor lesz a következő tábor? Very Happy
aLéb
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aranytk
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Dec 18, 2005
Hozzászólások: 288
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 28 Vas 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, immár itthonról. Köszönjük a csodás napokat, a remek kirándulásokat, programokat, a finom kajcsikat, a napsütést... Drága Anna külön köszönjük, hogy hoztál-vittél bennünket, a vonatot hazafelé is kényelmesen elértük. Sajnálom, hogy lerobbantatok, Laci, remélem azóta Zsuzsi is hazaért. Jó volt Veletek! Én már nagyon várom a következő tábort! Megint egy évet várni kell...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
stando
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Apr 01, 2006
Hozzászólások: 702
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 29 Hétfő 6:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, sajnálom a lerobbanást, bosszúságot, Laci! Még szerencse, hogy kis bajjal megúsztátok. Kismezeivel mi rendben megérkeztünk Pécsre. Lexikonunknak köszönet a Kelenföldig fuvarért, a MÁV-nak az elmaradt felsővezeték-szakadásért, Kismezeinek a sok segítségért. Smile Ti pedig már most nagyon hiányoztok! Fantasztikus napokat töltöttünk ismét együtt! Vérremenő szakmai viták, nagyölelések, nagybeszélgetések, nagyröhögések, nagykirándulások, nagypihenések, nagyzabálások..., feltöltődött lelkek, tüdők és szívek. Aki nem jött velünk, csak ennyit hagyott ki. Smile Ja, meg a sok-sok zöldet, mindenféle árnyalatban... Nagyköszönet, nagyölelés mindnyájatoknak! Visszamennék!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
naiva
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Apr 20, 2006
Hozzászólások: 2986

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 29 Hétfő 7:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Éjfélre azért én is hazaértem, azóta is csak emlékezem, felidézem bennem az elmúlt 4 nap sok-sok apró csodáját. Vagy nem is apró? Fantasztikus helyeken jártunk, fantasztikus volt a társaság, a kaja, a környezet, az előadások, szóval minden, ami segített kilépni egy rövid időre a hétköznapokból! Ünnep volt veletek! Ja a lerobbanás, nos igen, a kellemetlenség és ijedtség mellett, azért sokmindenben szerencsénk volt, és egyébként sem utaztunk még tréleren.)

Köszönöm Mindenkinek! Nagyszerű emberek vagytok! Smile Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szusi
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Feb 01, 2014
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 29 Hétfő 7:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akinek aLéb a sofőrje, piroman a programszervezője, naiva készíti a porfólióját, fényesi gondoskodik az alkoholszintjéről, kismezei főzi a vacsoráját, aranytk interpretálja az agyszüleményeit, miközben csega nevetteti meg és standoval értekezhet, pirospipaccsal meg évődhet, valamit winner keresztkérdései által adhat taktikai tanácsokat, és mindezt Anna1955 teszi lehetővé, azt szusinak hívják és köszöni az élményt. Embarassed Rolling Eyes Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pirospipacs
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Oct 30, 2010
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Szolnok

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 29 Hétfő 9:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szervusztok! Én is megtaláltam itthon a kispárnámat... Gyönyörű hegyek, völgyek, tavak, naplementék, hajnali harmat, finom ételek, italok, vidám kávézások, kedves társaság... ja, és pipacsok. Very Happy Élmény volt Veletek. Köszönet, hála és ölelés!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
piroman
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Oct 10, 2006
Hozzászólások: 356
Tartózkodási hely: Jelenleg a Föld

HozzászólásElküldve: 2017 Máj 29 Hétfő 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remek csapat voltatok! Örülök, hogy megmutathattam néhány fontosabb dolgot a környéken, de inkább köszönet mindenkinek az élményért!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
6 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.44 Seconds