[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 60
Tag: 1
Rejtve: 0
Összesen: 61

Jelen:
Tagi infók Almasy Küldhetsz neki privát üzenetet Almasy Almasy


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Augusztusi Szuper Szalon
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Augusztusi Szuper Szalon Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
csizi
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: May 24, 2004
Hozzászólások: 233

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 19 Szomb 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép estét Mindenkinek, szerencsésen hazaértem, köszönöm mindenkinek az ajándékokat, a materiálist és a szellemieket egyaránt. Mindenki előadása fantasztikus volt, Zsuzsué azért volt különleges merthogy zene volt és őszintén mondom negyon tetszett előadása. A hely önmagában is szuper, veletek pedig ugye csak az lehet bármi. Jó persze hogy leszokom, meg majd rendes leszek, ha rosszul viselkedtem akkor esedezem. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
veva
Diamond Member
Diamond Member


Csatlakozott: Feb 09, 2004
Hozzászólások: 4743
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 19 Szomb 22:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó estét találkozósok és találkozatlanok! Wink

Rengeteg élménnyel zötyögtem haza a vonaton. Ennek a találkozónak is megvolt a különlegessége (pl. 3xZsu énekének élménye sokáig bennem marad! Very Happy , hogy sok év óta, megint olyan volt, mintha fociztam, sőt fejeltem volna - bár János, kicsit többet futkosott a labda után Laughing , mer' nemtok célozni, a majdnem másnapba nyúló beszélgetés, még a "verekedésem" is Embarassed , XiamIbi sok-sok munkája, ...és még sorolhatnám) és természetesen az állandósága is ezeknek a találkozóknak - mert együtt lenni jó, barátokkal találkozni, mindig öröm.

Nohh! Csak ennyit akartam súgni... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Khama
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Dec 18, 2003
Hozzászólások: -854
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 20 Vas 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi is megérkeztünk. Very Happy
Az ott maradók, Miklósék, Bob, Ho és Szirompárduc még kieveztek. Samy és Csöpike csomagolnak, lassan mindenki haza szivárog majd. Wink

Nagyon jó volt Veletek, fergeteges három nap volt. Smile Köszönöm mindenkinek a részvételt, remek csapat vagyunk. Wink

Nagyon köszönjük Ibinek a gondoskodást és a mindenre kiterjedő figyelmet amivel várt és tartott minket. A beszámolót ő írja, mint az események legfontosabb résztvevője. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mango
felhőidomító
felhőidomító


Csatlakozott: Feb 02, 2004
Hozzászólások: 2558
Tartózkodási hely: Budapest (II. ker.)

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 20 Vas 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Várom a beszámolót és soron kívül teszem fel, amint beérkezik a Magazinba Smile Wink

Hajrá Ibikénk Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samway
Királyfi
Királyfi


Csatlakozott: Feb 11, 2004
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 20 Vas 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Délután hazaértünk mi is három órakor. A cucc ledobálása után letőltöttem a képeket, amelyek sikerültek. Sajnos a lámpionos felvonuláshoz a gépem kicsi volt és fény nélkül nem jött össze egy jó kép sem. Nagyon jól telt és gyorsan a három nap. Megint egy csomó jó élménnyel gazdagodva jöttem haza közületek. Az művek előadása maradandó élmény volt számomra és nemkülönben feleségemnek. Nevében is gratulálni szeretnék. Egyébk én lettem volna ha nem rosszkor fordulok le és Dabason eltévedek Smile)) és ott jöttem ki ahal" odafelé guggoltak a térképész lányok és a navigációs ceruzával mutatnak utat"
No pusszantok minndenkit

Sam&né
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
Khama
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Dec 18, 2003
Hozzászólások: -854
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 20 Vas 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Csöpike és Samyke! Smile Smile
A képek megjöttek, hamarosan felteszem. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Xiam
Kisangyal
Kisangyal


Csatlakozott: May 07, 2005
Hozzászólások: 202

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 20 Vas 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép napot és ünnepet!

Én is hazaértem végre, leadtam a kulcsokat, egyenlítettem a számlát, és rajtam maradt vagy 6 üveg sör, 2 üveg bor, és sok ropi Very Happy
Nem tudom mit mondhatnék. Aki ott volt, az láthatta, milyen boldog vagyok veletek. Nagyon jól éreztem magam, örültem, hogy életet hoztatok a kis csendes Duna-partra. Hiszen hiába a szervezés, hiába a hely, hiába minden más, ha maga a társaság nem eleven, nem pozitív, ha nem barátok, ha nem adnak annyi szeretet, és örömet egymásnak, mint ahogy mi tettük.

Köszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kerlac
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Oct 31, 2003
Hozzászólások: -1849
Tartózkodási hely: A Határ mindkét oldalán

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 20 Vas 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xia Ibi. Smile

Részemről, részünkről az öröm. Smile

Az egész a Te ötleted volt, Te gondoskodtál xinte mindenről, még a xakácsmesterről is. Wink

Xeretném Neked, és mindazoknak megköszönni, akik nélkül nem lett volna xerencsnénk egy ilyen pazar hétvégéhez. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Khama
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Dec 18, 2003
Hozzászólások: -854
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 20 Vas 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ibike, fantasztikus volt a szervezés, a hely, szakács, egyszóval minden. A Te érdemed, mi csak élveztük mindezt. Smile
Nagy ölelés Neked! Wink Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Emerick
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Aug 01, 2006
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Budapest, XVIII.ker

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 20 Vas 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha ennyien elégedettek, akkor illik nekem is, látatlanban is gratulálnom! Wink Ha mindenki csak pozitívat mond, akkor tényleg össze volt minden pontról pontra tökéletesen hozva! Grat!
Emerick Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
veva
Diamond Member
Diamond Member


Csatlakozott: Feb 09, 2004
Hozzászólások: 4743
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 20 Vas 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xiam írta:

rajtam maradt vagy 6 üveg sör, 2 üveg bor, és sok ropi Very Happy


Szerintem ez nem egy akkora mennyiség, amit ne lehetne a fáradalmakat kipihegve elfogyasztani, főleg ha besegít a kedves "kereszteződés-bajnok" Laughing párod! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
LunaPiena
tündérmanó
tündérmanó


Csatlakozott: Jan 05, 2004
Hozzászólások: 1556
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 21 Hétfő 6:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jó volt találkozni veletek, és sajnálom, hogy nem tudtam mind a 3 napra maradni Sad.
Megyek fotókat nézni Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fényesi
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Dec 09, 2003
Hozzászólások: 1082
Tartózkodási hely: Mindig ott, és akkor

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 24 Csüt 6:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Xiam!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Emerick
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Aug 01, 2006
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Budapest, XVIII.ker

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 25 Pént 20:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Esetleg képeket lehetne, szabad megtekinteni valahogyan valahol? Érdekelne, így utólag is!
Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
veva
Diamond Member
Diamond Member


Csatlakozott: Feb 09, 2004
Hozzászólások: 4743
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásElküldve: 2006 Aug 25 Pént 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emerick írta:
Esetleg képeket lehetne, szabad megtekinteni valahogyan valahol? Érdekelne, így utólag is!
Köszi!


Azt hiszem itt (mármint ebben a topikban) találsz néhányat - többnyire a környezetről.

Egyéb képek bizalmasan kezelendők! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Következő
11 / 12 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.44 Seconds