[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 59
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 59


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Szülinapi buli októberben a Szalonban!
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Szülinapi buli októberben a Szalonban! Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 27 Pént 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Khama írta:
Kezdés, október 28-a 14 óra.
Találkozási pont, hármas metró, Kőbánya- Kispest metró állomás 13 óra 30 perctól 45 percig. Ha valakinek problémája adódik a megközelíthetőséggel vagy bármivel, keressen meg priviben és megbeszélhetünk egyéni eligazítást, más találkozást, vagy bármi egyebet.



A "kökitől" a piros 136-os busszal kell jönni és a Kondor Béla sétánynál leszállni...
Átjönni a zebrán és a sétányon 200 métert besétálni, a Csontváry iskola főbejárata balra lesz egy kis térről....

Laughing Laughing Laughing Laughing


Legutóbb Anna1955 szerkesztette (2006 Okt 29 Vas 9:56), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
csizi
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: May 24, 2004
Hozzászólások: 233

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 28 Szomb 6:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves találkozósok, kívánok nektek sok örömet, boldogságot, jó találkozást! Érezzétek jól magatokat! Virtuálisan tudok csak ott lenni, eltemetett a munka , méd sörre sincs időm. Puszi Mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Khama
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Dec 18, 2003
Hozzászólások: -854
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 28 Szomb 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csizi-mester, hiányoztál! Rolling Eyes

Ismét egy fantasztikus találkozónk volt! Very Happy
Csodálatos embereket ismerhettünk meg az újakban, és felemelő érzés volt megölelni, hallgatni azokat akiket már ismerősökként köszöntöttünk. Very Happy
Köszönöm mindenkinek a részvételt és az élményt amit adtatok.

Gitáros fantasztikusan játszott, és van valami meleg és kedves belső kisugárzása a fiúnak. Hálás vagyok hogy eljött közénk és megajándékozott minket a játékával.
Felejthetetlen este volt, köszönhetően a megjelenteknek!

A beszámolót, Audrey írja majd meg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Emerick
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Aug 01, 2006
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Budapest, XVIII.ker

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 28 Szomb 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Számomra megtiszteltetés, hogy valahol beleillettem az összképbe! Kicsit lassan oldódom, de a martini megtette a hatását. (Párdon, ez reklám, de mindegy.) Írásban jobb vagyok...
Jól éreztem magam, köszönet érte Nektek!
(Tokio! Elnézést mégegyszer a cipődért! Embarassed Remélem nem marad foltos...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
prayer
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Oct 22, 2005
Hozzászólások: 1107
Tartózkodási hely: Pécs Gesztenyés út 28

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 29 Vas 0:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fiúk, lányok! Szerencsésen megérkeztünk Ágival. Köszönöm, hogy részese lehettem ennek a csodának! Örülök az új arcoknak! Mindenki, aki alkot, és azok, kik olvasnak bennünket, átélhettük a szellemiség sokrétű erejét.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
Eroica
Királylány
Királylány


Csatlakozott: Feb 05, 2006
Hozzászólások: 375
Tartózkodási hely: Békéscsaba

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 29 Vas 9:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokat gondoltam rátok, emlegettelek Benneteket! A fotók kicsit -,de nagyon kicsit - kárpótolnak az elmulasztott élményért! Szeretettel ölelek mindenkit a (Vihar)sarokból: Erika Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Khama
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Dec 18, 2003
Hozzászólások: -854
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 29 Vas 9:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Erikám, hiányoztál Te is! Remélem hamarosan találkozunk! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gabiga
Nyusziseriff
Nyusziseriff


Csatlakozott: Mar 11, 2006
Hozzászólások: 140
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 29 Vas 9:45    Hozzászólás témája: tali Hozzászólás az előzmény idézésével

NAgyon jól éreztem magam köztetek! Kicsit féltem, hogy hogyan sikerül "élőben" beilleszkednem a társaságba, de négyesünk "versciklusa", és persze Ági és a Józsik remek katalizátorként működtek. Úgy éreztem, mintha már ezer éve ismernénk egymást, minden félelmem, gátlásom eltűnt. Köszönöm! Ezentúl minden talin - ha tehetem - ott a helyem!
Jó itt Veletek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
tokio170
Szamuráj
Szamuráj


Csatlakozott: Sep 18, 2006
Hozzászólások: 102

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 29 Vas 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emerick írta:
Számomra megtiszteltetés, hogy valahol beleillettem az összképbe! Kicsit lassan oldódom, de a martini megtette a hatását. (Párdon, ez reklám, de mindegy.) Írásban jobb vagyok...
Jól éreztem magam, köszönet érte Nektek!
(Tokio! Elnézést mégegyszer a cipődért! Embarassed Remélem nem marad foltos...)


Kutya baja, lehet hogy szereti is a vajat a nubuk.Nagyon jól sikerült a tali,örültem, hogy ott lehettem, jól szórakoztunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Xiam
Kisangyal
Kisangyal


Csatlakozott: May 07, 2005
Hozzászólások: 202

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 29 Vas 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mit lehet mondani.. csúcs volt, egyszerűen csúcs. csók Angyaliéknak a sok munkáért és mindenki másnak a részvételért.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samway
Királyfi
Királyfi


Csatlakozott: Feb 11, 2004
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 29 Vas 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon nagy köszönet Angyaliéknak a sok munkáért fáradozásért, hogy még szebbé tegyék ezt az ünnepet...örültem az eddig is ismert barátoknak és azoknak akikkel most taliztam személyesen először. Nagyszerű műsor volt mint mindig az ember fájó szívvel jön el, mert hiába fáradt azért ott szeretne lenne tovább.
Mégegyszer ANDI-ANNA duó csupa nagybetűvel köszönömmmmmm...
mindenkinek negy -nagy puszi ...Mc Sam
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 29 Vas 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A találkozó nagyon jó volt, felejthetetlen..... Köszönjük a kedvességeteket...

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
winner
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Mar 18, 2006
Hozzászólások: 2881

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 29 Vas 17:16    Hozzászólás témája: winner írja Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves mindenki aki tegnap ott volt a találkozón!

Én is szeretném megköszönni a nagyszerű élmény melyben részem volt. A közvetlen és barátságos fogadtatást és azt, hogy személyesen is megismerhettem azokat az embereket akik eddig csak itt a Fullon szórakoztattak el remek írásaival. Öröm volt számomra, hogy egy kicsit én is hozzájárulhattam a ünnephez.
Köszönet Annának és Angyali lányának a szervezésért és lebonyolításért. A tegnapi nap után biztosak lehettek benne, hogy máskor is számíthattok a megjelenésemre, és ezt vehetitek fenyegetésnek.

Üdv. Máté Laci (winner)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
veva
Diamond Member
Diamond Member


Csatlakozott: Feb 09, 2004
Hozzászólások: 4743
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 29 Vas 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Végre én is itthon és gép előtt Wink
Nagyon jól éreztem én is magam - minden fáradságon túl.
Sok-sok öröm ért és néhány olyan is, ami nem öröm, mert más bánata sosem az, inkább megtiszteltetés a beavatás.

Nagyon gyorsan elröpült ez a hosszúra nyúlt délután (még jó, hogy most volt óra+ Wink ).

Minden találkozás különleges valamiért! Ez különösen különleges volt! Very Happy
Ennyien még sosem voltunk, ennyi új arccal, még az elején sem ismerkedtem meg, az előadások is kitűnőek voltak... - és még sorolhatnám! Smile

Jó volt találkozni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2006 Okt 29 Vas 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Annyira jó, hogy ilyen sokan eljöttetek, isteni délután- este- pici éjjel volt. Köszönet mindenkinek a remek hangulatért, a sok kedves szóért, egyáltalán a jelenlétért. Puszi nektek! Wink Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Következő
11 / 12 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.46 Seconds