[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 261
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 261


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Márciusi Szalon
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Márciusi Szalon Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Lacoba
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Dec 23, 2005
Hozzászólások: 2351
Tartózkodási hely: Zagyvaróna

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 13 Kedd 9:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sam. A legfontosabb helyi szállításokat megoldjuk. Van egy vállalkozó, aki ad mikrobuszt erre az időre, de egymás között is felosztjuk majd a kocsikban a szabad helyeket. Vasárnap az elutazásig mindent közösen szervezünk utazásügyileg, tehát a távolban lévő programokra csak annyi lesz majd, hogy a benzin árát kell szétosztanunk. A belépőket mindenki maga veszi stb.

Hollókő sajnos más. Csak a kocsival hazaindulók tudják megnézni, mert a visszaút közben nyílik rá lehetőség, azoknak akit betérnek (Pásztó után) Ezt egyéni programként javaslom. Szervezetten ez nem fér bele a mostani Taliba, csak mint egyéni program.

A szállást 15-16-17 éjszakára javaslom, de ott helyben kell majd mindent fizetni, és az esetleges továbbmaradást is meg lehet beszélni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samway
Királyfi
Királyfi


Csatlakozott: Feb 11, 2004
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 13 Kedd 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Lacóbá a kimerítő választ.

Most már ma letisztázódott itthon minden. Szállást csak az én személyemre kérek, mert fiamék csak levisznek és hazahoznak így a Hollókői kirándulás is meg lesz. A többi pedig úgy ahogy a többség..a kaja meg jöhet válogatás nélkül, mert én galambepéjű vagyok s nem árt semmi legfeljebb nyögök Smile)) Laughing Laughing Laughing

Tehát 15-18 ig. és akkor haza..ez nem fenyegetés csak a száraz tények Laughing Laughing Laughing
Ja és a legfontosabb nem muszáj a hálótársnak 18 évesnek lenni Embarassed Embarassed Embarassed ( nem fiúra gondoltam) Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing

üdv sam Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 14 Szerd 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én mindenféle étkezést kihagynék Crying or Very sad , ezzel nem kell törődni. Én már napfénnyel táplálkozom Confused .
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Samway
Királyfi
Királyfi


Csatlakozott: Feb 11, 2004
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 14 Szerd 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Andikám és hol tartod a napkollektorokat Embarassed Embarassed Laughing Laughing bocsi ezt nem lehetett kihagyni Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
skorpio
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Feb 07, 2005
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 15 Csüt 11:22    Hozzászólás témája: jelentkezés Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Barátaim

Szertnék bejelentkezni és jelezném, hogy a feleségemmel jönnék, tehát két fő részére kérnék szállást teljes időre.
Minden étkezést kihasználunk igy számítsatok ránk.
Kocsival fogunk jönni és igyekszünk a kezdésre odaérni a főtérre.

üdv
skorpio
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése AIM
Lacoba
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Dec 23, 2005
Hozzászólások: 2351
Tartózkodási hely: Zagyvaróna

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 15 Csüt 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OK. Nagyon örülök Neked Skorpió! A Vár-lak vendégházban lesztek.

Voltam a Somosi Fogadóban kajaügyben azt mondják étlapról a legegyszerűbb, mert azt megcsinálják max 30 perc alatt.

Még egy nagyon fontos kérdésben kérném az érkezők titkos szövetkezését és egyetértését. Mi lenne, ha mindenki felkészülne valaki másból a talira, és más művét olvasnánk fel. Én priviben lekordinálnám.

Mit szóltok???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
blue
kéktigris
kéktigris


Csatlakozott: Sep 29, 2005
Hozzászólások: 1041
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 15 Csüt 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Lacóbá!

Én Tisztelettel kihúznám magam ebből a feladatból, mert nem tudom más művét előadni.Még a sajátommal sem boldogulok.

Mint ötlet viszont tetszik, érdekes lesz hallgatni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Khama
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Dec 18, 2003
Hozzászólások: -854
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 15 Csüt 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

JÓÓÓÓ! Smile Smile Nekem tetszik. Főleg ha kiosztod a szerepeket. Smile
Tehetséged van ehhez is! Wink
De roppant örülnék ha lenne közös project is, mint farsangkor.
Különös varázsa volt az együtt szereplésnek, és mindenki sokkal bátrabb volt. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 17 Szomb 5:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ennek én is nagyon örülnék! Laughing Nagyon jó lenne!
KerLaciapu, hozzád majd egy külön szerepkérésem is lenne, ha benne vagy. Egy nem túl szőrösszívű, ám annál következetességmentes rendőrt kéne alakítani! Confused Very Happy Wink Puszi mindenkinek! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 17 Szomb 5:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsánat! Következetességmentesebb. Shocked Confused Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kerlac
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Oct 31, 2003
Hozzászólások: -1849
Tartózkodási hely: A Határ mindkét oldalán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 17 Szomb 6:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Édeslyányom, hát tudok én Neked nemet mondani???

Persze! Twisted Evil

De ez nem az az alkalom.
Rendőr még úgyse voltam. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 17 Szomb 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos legnagyobb szomorúságomra, csak a talira tudok jönni pénteken. Crying or Very sad
Fáj a szívem, de legalább találkozom veletek.
Kedves Laci egyszer mindenképp végigjárom az ajánlottakat, mert az már most látszik, hogy fantasztikus lesz...

A szerepvállalásban benne vagyok szívesen, nagyon jó ötlet. Laughing Laughing

Vállalok más művével készülést is... Ha az a más belemegy... Confused Wink Laughing Laughing Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Lacoba
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Dec 23, 2005
Hozzászólások: 2351
Tartózkodási hely: Zagyvaróna

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 17 Szomb 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Semmi gond Anna! Akkor még talán az is remélhető, hogy Anikót is rábeszéled az egy napra? Embarassed Wink

Anna éppen az a lényege, hogy akiét olvasni fogod, fogjuk annak meglepetés legyen. Rolling Eyes Question Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 17 Szomb 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lacoba írta:
Anna éppen az a lényege, hogy akiét olvasni fogod, fogjuk annak meglepetés legyen.


Persze értem én, csak vicceltem...Smile)))

Várom a beosztásodat, hogy kitől mit....Smile)))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2007 Feb 17 Szomb 20:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KerLaciapu Köszönöm! Wink
Nekem úgysem lehet nemet mondani. Very Happy Vagy nem hagyom, vagy nem mernek! Confused Shocked Wink Very Happy
Puszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Következő
2 / 12 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.34 Seconds