[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 63
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 63


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Szeptemberi találkozó Pécsett az Origó rádióban...
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Szeptemberi találkozó Pécsett az Origó rádióban... Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szkallas
Lovag
Lovag


Csatlakozott: May 22, 2004
Hozzászólások: 448
Tartózkodási hely: Ottawa, Kanada

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 11 Kedd 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szemilla írta:
Szkallas!

Gyere el! Azok a hülye vizsgálatok megvárnak, és szerintem egy ilyen talinál jobb gyógyszer nincs! Twisted Evil


haat ezekutaan.. miutan olvastam ( te kis Twisted Evil oordog vagy SZEMILLA - neeha!.. mint most is.. Embarassed ) de . ha kitoorneem kezem es meg raa-adaasul laabaimat is.. ilyen somoruu Sad dolgokat ne is emelegess fel nekem.. kerlek.. de meeg akkor sem hanyagolhatom az alatalad oly hatasosnak veelt gyoogymoodot.. Exclamation

hiszen TE MEEG NALAM IS JOBBAN TUDOD! .. hiaaba lesz ott - asok kedves baraatok koozoott az a "BIZONYOS.. " ... talaan ram se nezne.. ebben biztos vagyok..

DE NEM TARTOK PANASZNAPOT.. MINDENTOOL FUUGGETLENUUL EREZZETEK JOOL .. EGYMAST. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szemilla
Bűbájos Vadalma
Bűbájos Vadalma


Csatlakozott: Aug 16, 2005
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 11 Kedd 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Öregem!
Te nem tudsz olvasni? Rolling Eyes

Rád nézne... biztosra veszem!
Egyéb buta kifogás?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
prayer
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Oct 22, 2005
Hozzászólások: 1107
Tartózkodási hely: Pécs Gesztenyés út 28

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 11 Kedd 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A szállással kapcsolatban:

Ha nincs legalább 18-20 fő, aki szállást kér, akkor a Ghandi gimnázium helyett más megoldást kell keresnem, mivel ott csak ebben az esetben tartják fenn hétvégére azt a nagy intézményt.
Ezért, ennek az árát nem tudom tartani.
A közelben azért vannak szállás lehetőségek.
Utánanézek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
szkallas
Lovag
Lovag


Csatlakozott: May 22, 2004
Hozzászólások: 448
Tartózkodási hely: Ottawa, Kanada

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 11 Kedd 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szemilla írta:
Öregem!
Te nem tudsz olvasni? Rolling Eyes

Rád nézne... biztosra veszem!
Egyéb buta kifogás?


igen! van. egyeeb is.. hiaba jooszandeku beekitgeteesed .. Confused hiuu vaagyam, hogy egyaaltalaan szooba allana velem.. en tettem, vettem a magam szerinti legjobbnak veeltet.. s ennek elleneere mint villaam derult egbool lecsapott .. meeg ma sem eertem miert vaaltozott meg iraantam hangja .. ha kereekbe tooroom magam akkaor sem eertem.. Exclamation

na de nem erre valoo ez a topik.. ha toobbet ohajt tudni kedves Twisted Evil seeged.. arra valoo a privaat uuzenet..

de ott sem beszeelek ki senkit.. nem szokaasom.. mert en egy ANGYAL vagyok , ugye elehiszed .. ? meeg akkor is, ha koozben igy Smile mosolyogsz.. azazhogy a mosoly enyhe kifejezees erre . inkabb a "roohely.. " a megfeleloo ez-esetben Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
csitesz
Aranyember
Aranyember


Csatlakozott: Jun 17, 2006
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 12 Szerd 6:26    Hozzászólás témája: zene Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága Szempilla!

Ha megvan a Mary Poppins, és a La Mancha lovagja c. musical-ek zenéje, persze énekkel együtt, megköszönném, ha elhoznád. Csere cd-t természetesen viszek. Azon én énekelek majd. Smile Megrázó élményben lesz részed! Legalább 380 volt. Shocked


puszi Józsi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
stando
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Apr 01, 2006
Hozzászólások: 702
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 12 Szerd 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma kaptam értesítést, hogy 22-én Pesten tágítják a fejem. Próbálom elintézni, hogy a találkozón is köztetek lehessek. Ha sikerül, akadna még 1 hely számomra valamelyik autóban? No, és a főnök puhításához azt is tudnom kéne, ha társulhatok, kb. hány óra körül szándékoztok indulni? Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
ovobacsi
Csend sóhaja
Csend sóhaja


Csatlakozott: Dec 03, 2006
Hozzászólások: 51

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 13 Csüt 13:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zolinak már jeleztem, mégsem lesz szükségem szállásra...
Ja, és persze ott leszek! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szemilla
Bűbájos Vadalma
Bűbájos Vadalma


Csatlakozott: Aug 16, 2005
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 14 Pént 6:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csitesz!

La Mancha rendel Smile

Mary Poppins? Rolling Eyes
nem tudok róla, hogy lenne ilyen musical.... Embarassed

a cserelemezt (amin te énekelsz) örömmel elfogadom! Twisted Evil

Prayer!
Merre van ez az Origó rádió? (a központhoz képest)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tokio170
Szamuráj
Szamuráj


Csatlakozott: Sep 18, 2006
Hozzászólások: 102

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 14 Pént 7:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát erre kíváncsi leszek; Csitesz virágénekeket ad elő, közben hastáncot lejtve helyben futást imitál, s mindezt egy 59 M. mintájú oldalt kötős fecskében... Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 14 Pént 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor kamerát is hozok... Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
prayer
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Oct 22, 2005
Hozzászólások: 1107
Tartózkodási hely: Pécs Gesztenyés út 28

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 14 Pént 12:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, aki autóval jön Budapest irányából, az a legelső villanyrendőrnél ahogy be ér Pécsre, jobbra kanyarodjon a Komlói útra, és kb. 2km. után jobbra meglátja az Origóházat. Az épület a KIA márkaképviselet is egyben.
Aki vonattal jön, az a pályaudvarról kijőve, azonnal a helyi járatú buszpályaudvaron találja magát, mivel a kettő egybe van építve. Ott megkeresi a 31.-31y, és a 31 verzióit, és felszáll az ilyen jelzésű buszra. A 11.-12. megálló között van az Origóház, középen.
Aki távolsági busszal jön, az jobban jár, ha a pályaudvarról kijőve, átmegy az ÁRKÁD bevásárló központon, (fel az emeletre, és úgy ki, mert szint eltolás van ) és ott találja magát a 31-es buszmegállóban. Onnan a 9.-10. megálló között találja az Origót. Ne felejtsétek el, hogy ez a KIA márkaképviselet is egyben.

A cím: 7628 Pécs, Komlói út 94-98.

A telefonom, ami éjjel-nappal be van kapcsolva:

06 20 5155301
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
prayer
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Oct 22, 2005
Hozzászólások: 1107
Tartózkodási hely: Pécs Gesztenyés út 28

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 14 Pént 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Fullextrások!

A mai napon a következő meghívót küldte a médiáknak Kisvarga István, az Origó-Ház tulajdonosa.

Origó-Ház írta:
Pécs-Baranyai Origó-Ház Egyesület
7629 Pécs, Komlói út 94-98.
Tel : 72/238-888
Fax: 72/238-888/23
e-mail: origo@origo-haz.hu
web: www.origo-haz.hu


MEGHÍVÓ


Nagyszabású FullExtra találkozó lesz Pécsett!

2007. szeptember 22.-én 17:00 órai kezdettel


A Pécs-Baranyai Origó-Ház Egyesület a Magyar Amatőr Irodalmárok számára ismét „Fullextra” találkozót szervez az Öntevékeny Keleti Városrészben!
A megrendezésre kerülő találkozó helyszíne: Origó-Ház (7629 Pécs, Komlói út 94-98.)

Elérhetőség: - tel.: 06/72 238-888
- e-mail: origo@origo-haz.hu

Pécs Európa Kulturális Fővárosa felvezető éveiben is nagyon fontos a civil szektor szerep kiemelkedésének, bemutatásának biztosítása.
Újabb lehetőség ez a Magyar Amatőr Irodalmároknak, hogy hallassák hangjukat és megmutathassák, hogy az „amatőr” irodalomnak milyen létjogosultsága van a mai közéleti irodalmi életben. A művészek saját írásaikból tartanak bemutatót, színesítve zenekísérettel is.

2006. ugyan ezen időpontjában megtartott találkozón még „Kanadában élő Magyar” résztvevővel is büszkélkedhettünk. Az eddigi visszaigazolások az ország különböző pontjáról a mai napig 21 fő részvételét erősítették meg, mely létszám még nem végleges.

Kérjük, hogy jelenlétükkel és értékközvetítő lehetőségükkel járuljanak hozzá a minél nagyobb körben történő megismertetéséhez!
Várom támogató részvételüket!


P é c s, 2007. szeptember 14.


Maradok tisztelettel:

Kis Varga István
Elnök
06/20 933-8888


Az irodalmi kör internetes elérhetősége: www.fullextra.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 15 Szomb 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
prayer
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Oct 22, 2005
Hozzászólások: 1107
Tartózkodási hely: Pécs Gesztenyés út 28

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 15 Szomb 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, Anna a térképet!

... És ha a komlói úton tovább jöttök fölfelé, a harmadik villanyrendőr után jobbra az út szélén találjátok az Origótházat - KIA márkaképviseletet. Viszont, ha azt a villanyrendőrt is beleszámolom, ami csak sárgán villog egy zebránál, akkor a negyedik után lesz.

A lényeg, hogy semerre sem kell a Komlói útról lekanyarodni, csak megállni az Origónál.

Ha valaki elakad, az hívjon telefonon, és kimentem, akárhol is van!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
csitesz
Aranyember
Aranyember


Csatlakozott: Jun 17, 2006
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 17 Hétfő 6:58    Hozzászólás témája: Mary Poppins Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Szempilla!

Nézd meg a google-ban!. 1964-ben készítették a fílmet. Julie Andrews ekkor vált híressé, mint színész. Magyarországra "természetesen" jóval később került be í fílm a mozikba. Ha jól emlékszem, néhány éve valamelyik kereskedelmi TV csatorna is sugározta.
Ha van lehetőséged, nézd meg, mert nagyon jó, és szenzációs zenéje van.

puszi Józsi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
5 / 10 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.39 Seconds