[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 69
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 69


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Októberi Találkozó - Irány a suli!
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Októberi Találkozó - Irány a suli! Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Eroica
Királylány
Királylány


Csatlakozott: Feb 05, 2006
Hozzászólások: 375
Tartózkodási hely: Békéscsaba

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 12 Pént 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, Ti is! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csitesz
Aranyember
Aranyember


Csatlakozott: Jun 17, 2006
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 12 Pént 21:51    Hozzászólás témája: tali Hozzászólás az előzmény idézésével

Királylány!

Azért nem leszek ott a talin, mert viszem Neked a pipit. Erre lépjél! puszi Józsi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Angeli
Kisangyal
Kisangyal


Csatlakozott: Jan 11, 2006
Hozzászólások: 236
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 13 Szomb 8:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki jön Budáról gyalog? Mert én fél háromkor a Flóriánnál leszek, és még van szűk négy hely a kocsimban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kiralylany
papírsárkány
papírsárkány


Csatlakozott: Sep 05, 2007
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 13 Szomb 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Andi!

Tudod, mint Mézgáéknál, amikor megjelent az ablakban a cucc! Hogy is volt az a varázsige??!
Most az egyszer lehetnél köbüki bácsi, bár szakáll témában elég gyengén állsz, ahogy legutóbb megállapíthattam Smile))
Köszönöm kedvességed!


Józsi!
Ha jössz is Te Pécsre, nyakam rá, hogy nem nálam fogsz kikötni!!! Smile)) Akár van csirke a hónod alatt, amit nekem szántál, akár nincs!
Pusza. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsuzsuzsu
Angyal
Angyal


Csatlakozott: Mar 25, 2006
Hozzászólások: 244
Tartózkodási hely: Budakalász

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 13 Szomb 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon élveztem életem második Fullos taliján! Örülök nagyon, hogy sikerült elmennem, teljesen felvídultam és jó kedvvel tértem haza... Laughing

Külön örülök annak, hogy sok régi barátot élőben is megismerhettem, s az újaknak is.

Köszönet a szervezésért és mindenkinek, aki eljött vagy gondolt ránk.

Jó éjszakát Mindenkinek!

Zsuzsi Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Angeli
Kisangyal
Kisangyal


Csatlakozott: Jan 11, 2006
Hozzászólások: 236
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 13 Szomb 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hurrá, hurrá Talin voltam! Még a náthám is meghátrált ennyi poéta és pacsirtapoéta láttán hallatán! Ha holnap lesz időm, írok beszámolót. Azt hiszem, ez most az én feladatom. Nem? Örülök Nektek! Klassz volt, élveztem minden percét! Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
soman
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Sep 22, 2005
Hozzászólások: 1466
Tartózkodási hely: Tapolca

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 14 Vas 4:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Balaton-felvidékről jelenti naiva és soman, hogy előbb-utóbb szerencsésen hazaérkeztek.
Úgy is mondhatnánk, hogy inkább utóbb.

Ez nem utolsósorban a fantasztikus közlekedési eszközüknek volt köszönhető.

A parkolóból a kitolatás kézi erővel történt, de ezen túlmenően néha helyén is volt sebesség. Mármint a sebváltó, azaz a botváltó, mert e témát illetően más sebességről nincs mit említést tenni.

A Wartburg köszöni, jól érzi magát.

Tokíónak is köszöni az ÍZZÓ lehetőséget.

Naivának meg a kellemes utitársat!


Ja! A tali az baromi jó volt! De erről majd más fog beszámolni.
(Valószínűleg nem a Wartburg.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 14 Vas 6:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Erre a csodálatos délutánra egyetlen árnyék vetült az este, az én hatalmas feledékenységem.. Embarassed Embarassed Embarassed

A szülinapi torta a hűtőben maradt... Twisted Evil

Mikor azon sopánkodtunk, hogy sajnos vége az estnek, akkor jutott eszembe, hogy "atyaég" Exclamation Exclamation Exclamation a torta meg a hűtőben van... Rolling Eyes Rolling Eyes

A vacsi mellől lemaradt áfonya is megérkezett egy órás késéssel... Twisted Evil

Viszont csodálatosan éreztem magam Veletek. Fantasztikus előadásokat hallhattunk, és ismét sok új arcot megismertünk, kik tovább erősítik ezt a nagyon kedves csapatot...

Köszönöm...

Laughing Laughing Laughing Wink Wink
Laughing Laughing Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 14 Vas 6:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem kis kő esett le a szívemről Ottó, hogy olvashatlak, én nem voltam ennyire optimista azzal a járgánnyal kapcsolatban! Laughing

Nagyon örültem nektek, jó volt látni titeket! Laughing
S amiről a korán elszaladók lemaradtak... khm... nos, az meg nagyon finom volt. Shocked Laughing Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
102
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Apr 26, 2006
Hozzászólások: 203
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 14 Vas 6:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a tegnapról csak a lehízelgöbb jelzökkel... Smile új arcok, sziasztok! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
maridecember
Standard User
Standard User


Csatlakozott: Sep 16, 2007
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 14 Vas 7:15    Hozzászólás témája: a találkozás Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jó volt veletek. Köszönöm. Jó, hogy már emberekhez köthetem a nickeket, és nem is akármilyenekhez. Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Angeli
Kisangyal
Kisangyal


Csatlakozott: Jan 11, 2006
Hozzászólások: 236
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 14 Vas 7:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

AngyaliAndi írta:
Nem kis kő esett le a szívemről Ottó, hogy olvashatlak, én nem voltam ennyire optimista azzal a járgánnyal kapcsolatban! Laughing

Nagyon örültem nektek, jó volt látni titeket! Laughing
S amiről a korán elszaladók lemaradtak... khm... nos, az meg nagyon finom volt. Shocked Laughing Wink


Én otthon megettem. Tényleg nagyon fincsi volt. Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tokio170
Szamuráj
Szamuráj


Csatlakozott: Sep 18, 2006
Hozzászólások: 102

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 14 Vas 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most olvasom Ottó beszámolóját a sikeres visszaútról, és hogy Zsuzsa sem szállt ki, csak otthon, az előkelő NDK-s levehető ajtósból... Laughing
A falon már kifejeztem ebbéli örömömet, látva Soman mester nickjét. Wink
Mit is mondhatnék, csak így tovább, aki tud, az tud... én is valamikor még a W-353-as kormányváltó gömbcsuklóját is megszereltem, de az ma már csak emlék... Arrow
Feró is megírta: "mikor még nem voltál, az volt az igazi nyár... az idő oly gyorsan száll..." Idea

A tali, meg egyszerűen fenomenális volt - na. Exclamation Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
naiva
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Apr 20, 2006
Hozzászólások: 2986

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 14 Vas 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is hazaértem, hála somannek. és édesapja "öreg" Wartbugjának... Voltak fenntartásaim az"öreggel" szemben, de gyönyörűen ment, faltuk a kilómétereket, és hálistennek tolatni sem kellett!:DDD
A tali szuper volt, mint mindig... Köszönet érte mindenkinek: szervezőknek, előadóknak, résztvevőknek!Smile Öröm volt az "újakat" megismerni!Smile)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
naiva
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Apr 20, 2006
Hozzászólások: 2986

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 14 Vas 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tokio170 írta:
Most olvasom Ottó beszámolóját a sikeres visszaútról, és hogy Zsuzsa sem szállt ki, csak otthon, az előkelő NDK-s levehető ajtósból... Laughing
A falon már kifejeztem ebbéli örömömet, látva Soman mester nickjét. Wink
Mit is mondhatnék, csak így tovább, aki tud, az tud... én is valamikor még a W-353-as kormányváltó gömbcsuklóját is megszereltem, de az ma már csak emlék... Arrow
Feró is megírta: "mikor még nem voltál, az volt az igazi nyár... az idő oly gyorsan száll..." Idea

A tali, meg egyszerűen fenomenális volt - na. Exclamation Shocked


Laci, kedves Tőled, hogy aggódtál!Smile Megmondom őszintén, én akkor kezdtem el, mikor megkérdeztem Tőled /miután megnézted az autót/, hogy bemerjek-e ülni, és te percnyi gondolkodás után közölted, hogy :NE Smile) Imádom a szókimándásodat, ami a szíveden az a szádon!Smile Mindenesetre az a lényeg: aggodalmaink alaptalannak bizonyultak!Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
6 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.47 Seconds