[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 206
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 206


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - A 2007-ben kiad.Antológia IV fóruma
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » Irodalmárok

Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz

választ
A 2007-ben kiad.Antológia IV fóruma Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 8 Pént 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ho írta:
csak nem értem most tulajdonképpen miről van szó ?


A megjelenő könyv összeállításába be lettetek vonva, egy bizonyos szintig.

Ez a szint az volt, hogy az ajánlott műveitekből eldönthettétek, melyik az amelyikkel benne szeretnétek lenni.

A többi mű az én döntésem, az ajánlások és segítőim véleményének figyelembevételével.

Ha valaki nem akar a könyvben szerepelni, vagy valamelyik művét nem akarja, hogy benne legyen, kérem írja meg.

A bárki számára történő lemondás, természetesen nem működik, nem ez dönti el.

A nick nevekről az a véleményem, hogy van létjogosultságuk itt az interneten, de a nyomtatott könyv már más kategória.
Én úgy gondolom, hogy az irodalom, a nyomtatott könyv tisztelete megérdemli azt, hogy valamilyen olyan néven jelenjünk meg, amelyet akkor is tennénk, ha önálló könyvünk jelenne meg.

Én úgy gondolom ez a könyv, egy nagyon szép válogatás lesz, melyet bárki aki szerepel benne nyugodtan felvállalhat és büszke lehet arra, hogy benne lehet. Ha ezt valaki nem így érzi, akkor nem csak a könyvet, de a könyvben szereplő többi szerzőt is ledegradálja.

Persze ez lehet, hogy csak az Én véleményem, de ha nem értem a miértet, akkor nem tudok másra gondolni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 8 Pént 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szemilla írta:
nem szeretném, ha a Kis rózsaszín sorozatból kerülne kiválogatásra az antológiába.


Kérésedre eltávolítottam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mango
felhőidomító
felhőidomító


Csatlakozott: Feb 02, 2004
Hozzászólások: 2558
Tartózkodási hely: Budapest (II. ker.)

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 10 Vas 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Átgondoltam, és én sem úgy szeretnék a válogatásban szerepelni, ahogy előzetesen megjelöltem.

A nick-nevemet hagynám el.

Tehát így kérem a megjelenést, mindegyik művemnél:

Kovács Anikó

Csak ennyi... Very Happy A mango lemarad... Cool

Köszönöm Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mickey48
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Sep 06, 2006
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest.

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 10 Vas 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Természetesen én is - megadva a kellő tiszteletet a könyvnek, és a vele járó sok munkának is - csak a nevemen szeretnék szerepelni, lehagyva internetes nevemet - tehát csak Fazekas Miklós...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csilike
Standard User
Standard User


Csatlakozott: Nov 18, 2004
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 10 Vas 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

En is gondolkodtam, mikor megindokoltad Anna hogy miert is nem helyes nicknevvel bennelenni a konyvben,hogy ha lehetoseg van ra, en is elhagynam a nicknevem es maradna a Dombovari Csilla. A Csilike hmmm, hogy is mondjam, nem elegge komoly egy verseskonyvhoz. Tehat ha lehetne valtoztatni, megkoszonom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hori
Titkok Hercege
Titkok Hercege


Csatlakozott: Nov 08, 2004
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 11 Hétfő 7:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom, most a nick-nevek elhagyása következik, sorra mondja vissza mindenki. Nem ártana egységesnek lennünk e tekintetben. Én is szeretném, hogy csak Horváth Géza szerepeljen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kerlac
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Oct 31, 2003
Hozzászólások: -1849
Tartózkodási hely: A Határ mindkét oldalán

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 11 Hétfő 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak halkan jegyzem meg, hogy vajon hányan fogják tudni összekapcsolni a full-os szerzőt a kötetben szereplővel?

Persze lehet, hogy ez nem lényeges.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
piroman
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Oct 10, 2006
Hozzászólások: 356
Tartózkodási hely: Jelenleg a Föld

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 11 Hétfő 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a kerlac egy IGAZI Grállovag! Laughing Ne engedj neki ilyeneket, kedves Anna! Teljes mértékben fölfogom az álláspontotokat és meg is értem, de sajnos komoly okai vannak annak, hogy nem szeretnék X.Y. lenni, csak piroman. Nagyon kevés ember tudja, hogy írok, s ez jól van így, mert különben alaposan csorbítaná a "szabadságomat", ha szűkebb környezetem tudná, hogy miket rondítok a világra. Twisted Evil (Nem is gondolnátok milyen korlátot jelenthet egy kisvárosban "pozíciót" betölteni... Evil or Very Mad ) Sirámokból ennyi,/ akárhogy is lészen:/ a könyv legyen készen! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsuzsuzsu
Angyal
Angyal


Csatlakozott: Mar 25, 2006
Hozzászólások: 244
Tartózkodási hely: Budakalász

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 11 Hétfő 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hori írta:
Látom, most a nick-nevek elhagyása következik, sorra mondja vissza mindenki. Nem ártana egységesnek lennünk e tekintetben. Én is szeretném, hogy csak Horváth Géza szerepeljen.


Szerintem mindenki eldöntheti, hogy meg szeretné-e tartani a nick nevét. Abban viszont formailag egységesnek lehetne lenni, hogy mindenkinek elöször a neve kerüljön, s utána - ha az illetö kivánja - a nick neve.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sete
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Mar 10, 2005
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 11 Hétfő 14:27    Hozzászólás témája: Figyelmetlenségemért elnézést kérek! Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a megtisztelő jelölést! Smile Hozzájárulok a megjelenéshez (Rovni Emese (sete), egyben lemondok a jogokról.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zsuzsuzsu
Angyal
Angyal


Csatlakozott: Mar 25, 2006
Hozzászólások: 244
Tartózkodási hely: Budakalász

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 11 Hétfő 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kerlac írta:
Csak halkan jegyzem meg, hogy vajon hányan fogják tudni összekapcsolni a full-os szerzőt a kötetben szereplővel?

Persze lehet, hogy ez nem lényeges.


Elnézést, hogy igy külön irok, de nem tudom, hogy kell egyszerre több személyt is idézni... Rolling Eyes

Laci által felvetett kérdés bennem is felmerült, mikor is böngésztem a szerzöket, s sok esetben elöször láttam, hogy egy-egy nick névnek ki a gazdája... Cool, aminek örültem.

A külsö szemlélö számára szerintem ez nem olyan lényeges, de ha valóban érdeklödik és megnézi a honlapot, a Fulltükör tartalomjegyzékénél párosithat... Smile Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsuzsuzsu
Angyal
Angyal


Csatlakozott: Mar 25, 2006
Hozzászólások: 244
Tartózkodási hely: Budakalász

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 11 Hétfő 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

piroman írta:
Ez a kerlac egy IGAZI Grállovag! Laughing Ne engedj neki ilyeneket, kedves Anna! Teljes mértékben fölfogom az álláspontotokat és meg is értem, de sajnos komoly okai vannak annak, hogy nem szeretnék X.Y. lenni, csak piroman. Nagyon kevés ember tudja, hogy írok, s ez jól van így, mert különben alaposan csorbítaná a "szabadságomat", ha szűkebb környezetem tudná, hogy miket rondítok a világra. Twisted Evil (Nem is gondolnátok milyen korlátot jelenthet egy kisvárosban "pozíciót" betölteni... Evil or Very Mad ) Sirámokból ennyi,/ akárhogy is lészen:/ a könyv legyen készen! Laughing


Piromant is megértem és azokat, akik nem szeretnék felfedni közvetlen környezetüknek - bármilyen okból - azt, hogy irnak. Esetleg ezt át lehetni hidalni olymódon, hogy a Fullextráról adott rövid ismertetésben megjegyzésre kerülne, hogy a honlapon a tagok nick néven szerepelnek, mint például... s ide kerülnének ezek a müvek.

Ezek csak ötletek Rolling Eyes , hirtelen ez jutott eszembe.
Szeretettel:

Zsuzsi Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Si
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Oct 20, 2003
Hozzászólások: 5267

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 11 Hétfő 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy tudom, a Fullon van olyan is, akinek a nick mellett megadott polgári neve írói álnév.
Azt hiszem jó megoldás lenne másnak is, aki meg akarja őrizni valódi nevének titkát.
Ezzel egységessé lehetne tenni a kiadványt anélkül, hogy felfednénk annak kilétét, akinek ez kellemetlen.

Nem azt mondom, hogy piroman legyen Dr Píró Manfréd, de választhatna valami véglegeset, amit ezután ilyen alkalmakkor használ.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsuzsuzsu
Angyal
Angyal


Csatlakozott: Mar 25, 2006
Hozzászólások: 244
Tartózkodási hely: Budakalász

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 11 Hétfő 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Si írta:
Úgy tudom, a Fullon van olyan is, akinek a nick mellett megadott polgári neve írói álnév.
Azt hiszem jó megoldás lenne másnak is, aki meg akarja őrizni valódi nevének titkát.
Ezzel egységessé lehetne tenni a kiadványt anélkül, hogy felfednénk annak kilétét, akinek ez kellemetlen.

Nem azt mondom, hogy piroman legyen Dr Píró Manfréd, de választhatna valami véglegeset, amit ezután ilyen alkalmakkor használ.


Ez ezrszer jobb ötlet!
Müvésznév, nem is hangzik rosszul....

Nagyon jó a gondolat, Si!
Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Captnemo
grállovag
grállovag


Csatlakozott: Aug 25, 2005
Hozzászólások: 573
Tartózkodási hely: Jászapáti

HozzászólásElküldve: 2007 Jún 11 Hétfő 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én továbbra is Káli László, Captnemo leszek. Amit egyik mível, felvállalja a másik is. Viszont aki nem tudja ezt tenni valamiért, Neki nagyon jó ötletnek tartom SI javaslatát. Akár a könyv kinézetében, akár az illető későbbi írásaival kapcsolatban. És így aztán kettő legyet ütünk hét csapásra!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz

választ    Tartalomjegyzék » Irodalmárok Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  Következő
9 / 24 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.45 Seconds