[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 286
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 286


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Pécsi találkozó novemberben!
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Pécsi találkozó novemberben! Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 23 Kedd 16:28    Hozzászólás témája: Pécsi találkozó novemberben! Hozzászólás az előzmény idézésével




Kedves Fullosok!
November 17-én, délután öt órakor találkozzunk a pécsi Origó Házban!
A találkozó hanganyaga felvételre kerül, nem élő adásban megy a rádió műsorába.



Mindenkit várunk szeretettel, gyertek el minél többen!

Résztvevők:

Angyaliandi
Anna1955
Prayer
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
blue
kéktigris
kéktigris


Csatlakozott: Sep 29, 2005
Hozzászólások: 1041
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 23 Kedd 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért ilyen későn lesz a tali? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
blue
kéktigris
kéktigris


Csatlakozott: Sep 29, 2005
Hozzászólások: 1041
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 23 Kedd 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A vidékiekre nem gondoltatok, hogy haza is kellne nekik érni valamikor és talán nem hajnalok hajnalán? Nem biztos, hogy mindenki Pécsen szeretne aludni! Na, jó, csak kérdeztem. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szemilla
Bűbájos Vadalma
Bűbájos Vadalma


Csatlakozott: Aug 16, 2005
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 24 Szerd 5:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos nekem azon a hétvégén énekverseny van Veszprémben.
Nem lehetne egy héttel későbbre halasztani?
Annyira szeretnék ott lenni! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
helenbereg
Standard User
Standard User


Csatlakozott: Sep 30, 2007
Hozzászólások: 29
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 24 Szerd 6:53    Hozzászólás témája: Szuper!!!!!!!!!!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Szuper! Nagyon várom, hogy találkozzam veletek. Én biztosan ott leszek, sőt szivesen segítek a szervezésben is. Az itt alvás is tök jó, hisz hajnalig lehet folytatni a beszélgetést. Ica
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kiralylany
papírsárkány
papírsárkány


Csatlakozott: Sep 05, 2007
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 24 Szerd 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Blue-nak igaza van, az öt óra a vidékieknek valóban késő lehet!
Ha már megtisztlenek minket azzal, hogy eljönnek, legalább kezdjük időben. Nem biztos, hogy mindenki meg tudja oldani az ittalvást.

Szervezésben én is szívesen segítek. Van kocsi, tudunk innivalót venni, ilyesmi.
Van játék-ötletem is Smile)))

Nov. 17-én még nincs semmi a naptáramban, tehát jönnék!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 24 Szerd 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért ilyen késői az időpont, mert sokan meg nem tudnak korábban lejutni. Én is hajnali négy felé szoktam hazaérni, nem alszom ott, nem tudom máshogy megoldani a gyereket sem. A pesti talikkal is az a tapasztalat, hogy hiába van meghírdetve kettőre, háromra, senki nem jön öt elött.


Szemi nem lehet másik hétvégére rakni, mert 24-én már rendezvény van a házban,és a karácsonyi tali is majd tizenvalahanyadikán lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 24 Szerd 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ica, Králylány de jó, hogy tudtok jönni! Laughing Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 24 Szerd 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével




Kedves Fullosok!
November 17-én, délután öt órakor találkozzunk a pécsi Origó Házban!
A találkozó hanganyaga felvételre kerül, nem élő adásban megy a rádió műsorába.



Mindenkit várunk szeretettel, gyertek el minél többen!

Résztvevők:

Angyaliandi
Anna1955
Prayer
Helenberg
Királylány



A vacsora, ugyanúgy lenne megoldva,mint előző alkalommal, ez 1000 ft-ba kerül.

Ha valaki szállást kér, azt Prayer Zolinak jelezze priviben. Wink


Legutóbb AngyaliAndi szerkesztette (2007 Okt 24 Szerd 18:52), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Netelka
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Nov 28, 2003
Hozzászólások: 3013
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 24 Szerd 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

AngyaliAndi írta:
A pesti talikkal is az a tapasztalat, hogy hiába van meghírdetve kettőre, háromra, senki nem jön öt elött.


Mondjuk, nekem alig-alig van esélyem, hogy lejussak, de itt helyben, Pesten még elmegyek úgy is, hogy 2-3 óra múlva hazamegyek. De vidékre nem indul el az ember délután 5-re, azért, hogy 2-3 óra múlva hazainduljon, hogy még emberi időben hazaérjen. Nekem már a múltkori alkalommal is nagyon fura volt ez az 5 óra... Ha felvételről megy úgyis a dolog, akkor az Origónak nem mindegy, hánykor csinálja a felvételt? Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de tényleg nem értem...
Mindez persze, csak egy zárójeles megjegyzés Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 24 Szerd 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az origónak mindegy, sok tagnak nem az. Mehet korábban mindenki, aki csak tud, a ház nyitva, de a hivatalos talinak ez az időpontja.
Sok vidéki hiába indul el délelött, nem ér le korábban. Még Pestről is alig tudtam három óra alá szorítani, pedig mentem, mint a meszes. És most már száguldozni sem lehet, elég necces idő van, no meg fakabát rengeteg.
De Neti, miért nem jösz velünk? Két kocsi is jön Pestről, van hely mindkettőben! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
blue
kéktigris
kéktigris


Csatlakozott: Sep 29, 2005
Hozzászólások: 1041
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 24 Szerd 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha egy műsort elkezdünk 17.00-kor egy kényelmetlen széken ülve kb. 1,5 órát egyhuzamban, akkor az nem valami csúcs. Kellene kitalálni hozzá, vagy legalábbis beiktatni egy kis humort, játékot, zenét, táncot, beszélgetést, és akkor lehetne menni hamarább mondjuk 15.30-ra és a rádió felvétel csak 17.00-kor kezdődne, melynek legyen egy záros határideje, pl. 21.00 óra, óránkénti szünetekkel beiktatva, akkor még mindig marad idő beszélgetésre, vacsira, szórakozásra, ottalvásra, aki akar. Két-három óráért megtenni 200 km-t nem valami jó. Szeretem a verseket, prózákat, de mind ott töményen végighallgatni, kevés szünettel, nem humorral, egy kicsit unalmassá válik. Mi úgy gondoljuk, hogy talán egy ilyen talin szórakozás is kellene, legalábbis valahogy arra vágyik az ember, hogy egy kicsit kikapcsolódjon, főként, ha már elutazott 200 km-t.

Mi mindig hajnalban érünk haza, és mivel csak Csaba vezet igencsak fárasztó, más mindenki alszik az autóban, hiába szól a zene, az utakra sokkal jobban oda kell figyelni, főleg most, hogy őszi idő közeleg, mert csúszóssá vállik az út, akár lehet, köd, pára, baleset, vadak vonulása, ami feltartóztathatja a hazafelé igyekezőket. Szeretek biztonságban odaérni és hazaérni is.

Bár, lehet, hogy ezt csak mi látjuk így.

gaby és csaba Rolling Eyes Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 24 Szerd 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is hajnalra érek haza, úgy, hogy hajnaltól dolgozok előtte. De ez nem lényeg, mert az ember szívesen bevállal mindent a társaságért. Laughing
A sűrűbb szünet, meg a többi jó ötlet, ezért nem lesz élő adás.
Csak azt értsétek meg, hiába kezdenénk előbb, ha a háromnegyed csapat nem ér oda. Pesten is ez van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 24 Szerd 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a találkozó, kifejezetten találkozó lesz.

Nem a felvétel a lényeg, és nem is kerül semmi egyenesadásba.

Csak hangfelvétel készül a műsorról, ami hasonlóan a pesti találkozókhoz, sok szünettel, vacsival, és beszélgetésekkel fog zajlani.

Egy 15 perces rádiójátékra pályázatot hirdettünk, hogy szinesítsük a palettát, és emeljük a hangulatot.

17 órától 21 óráig tart a találkozó hivatalosan.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kiralylany
papírsárkány
papírsárkány


Csatlakozott: Sep 05, 2007
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2007 Okt 25 Csüt 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ígéret volt a kényelmesebb székekre. Erről tud valaki valamit??


FÁZÓSOKnak üzenem, jól öltözzetek fel, mert hideg szokott lenni!!! Körbe üveg van (aki még nem volt) és elég nehéz befűteni a helyet!

Tényleg jó lenne valami játék, mozgás.

Anna, erről a rádiójátékról mit lehet még tudni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
1 / 9 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.48 Seconds