[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 54
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 54


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Fullextra alkotótábor
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Fullextra alkotótábor Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 43, 44, 45  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Baggio011
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Feb 02, 2008
Hozzászólások: 232

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 2 Hétfő 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csitesz írta:
Most akkor fürészelni jöttök Nagykörűre? Ez eddig rendben, de kizárólag a foci meccs után csinálhatjátok.
Baggio kapitány 200 %-os erőnléti állapotban kell, hogy legyen. A meccs előtt nem lehet lefárasztani. Főleg nem erdei munkával. Embarassed

Újabb javaslatom, tekintettel arra, hogy a csapat jelentős része tapasztalt, de idősebb focistából áll, be kellene szerezni néhány lélegeztető gépet. Ezt a költséges kiadást elkerülendő, a meccs előtt, meccs közben, meccs után a pom-pom lányok szájon át biztosítanák az aranylábúaknak a szükséges oxigén mennyiséget. Rolling Eyes

Másik, újabb nagyszerű ötlet, hogy a mérkőzés előtti éjszaka a pom-pom lányok legyúrják, masszírozzák a csapat tagjait. Ezzel felállítva a biztos győzelmet jelentő motivációt.


Csitesz, én utoljára nem is tudom mikor voltam egyáltalán 30%-os állapotban.. Laughing De azért igyekezni fogok, ígérem.

Kellékek: Lélegeztető gép, asztmás gyógyszerek, Ollókezű Edward, Dr. Carter, Dr. Green, Freddy Krueger. Semmi másra nincsen szükségünk.

Valóban, egy jó kis masszázs jót tenne a hölgyek részéről, csak nehogy valami thai masszázs legyen. Állítólag olyan az ember utána, mint akit összerugdaltak Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csitesz
Aranyember
Aranyember


Csatlakozott: Jun 17, 2006
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 2 Hétfő 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Baggio Kapitány!

Gondold át a taktikát! A Nagykörűi Titánok félválról veszik majd a meccset. De nem is sejtik, hogy ott vagy Te a Seria 1-ből, meg Tiszavirág 13 éves nagyfia, akiért angol, spanyol, olasz klubbok állnak sorban, hogy szerződtessék. Egyértelmű, hogy az ellenfél élete tiszavirág életű lesz. Csak legyen mentő a közelben, hogy mentsék Öket.
Nem beszélve rólam, akit a Szegedi Dózsa akkor NB II-es csapatának edzője 12 éves koromban le akart igazolni. De én büszkén mondtam, hogy nem megyek, mert cselgáncsozom.
Nem beszélve winnerről, aki felteszi a kvízz-kérdést az ellenfél játékosainak, hogy hol viseli mango a napszemüvegét, ügysem találják ki.
Addig rúgunk legalább három gólt.
MZ/X lesz a belső középpályás. Rövid próbálkozásaival, és hosszú felolvasásaival elaltaja az ellenfelet, újabb két gól.
Prayer-Zoli hoz magával egy lángvágót. Innentől a meccs végkifejlete egyértelmű.
Majd átgondolom még a taktikát, de Te vagy az edző. Én meg a fönök-menedzser..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Baggio011
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Feb 02, 2008
Hozzászólások: 232

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 2 Hétfő 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csitesz írta:
Baggio Kapitány!

Gondold át a taktikát! A Nagykörűi Titánok félválról veszik majd a meccset. De nem is sejtik, hogy ott vagy Te a Seria 1-ből, meg Tiszavirág 13 éves nagyfia, akiért angol, spanyol, olasz klubbok állnak sorban, hogy szerződtessék. Egyértelmű, hogy az ellenfél élete tiszavirág életű lesz. Csak legyen mentő a közelben, hogy mentsék Öket.
Nem beszélve rólam, akit a Szegedi Dózsa akkor NB II-es csapatának edzője 12 éves koromban le akart igazolni. De én büszkén mondtam, hogy nem megyek, mert cselgáncsozom.
Nem beszélve winnerről, aki felteszi a kvízz-kérdést az ellenfél játékosainak, hogy hol viseli mango a napszemüvegét, ügysem találják ki.
Addig rúgunk legalább három gólt.
MZ/X lesz a belső középpályás. Rövid próbálkozásaival, és hosszú felolvasásaival elaltaja az ellenfelet, újabb két gól.
Prayer-Zoli hoz magával egy lángvágót. Innentől a meccs végkifejlete egyértelmű.
Majd átgondolom még a taktikát, de Te vagy az edző. Én meg a fönök-menedzser..



Pontosan Csitesz!

Itt az ideje, hogy felfedjük az emberek előtt, ki-kicsoda valójában világverő együttesünkben! Eddig titkoltuk, és elzárkóztunk a világ elől a felkészülés idejére, de már olyan erősek vagyunk, hogy magunkkal sem állunk szóba. Rettegj, Nagykörü F.C.


Artur - Brun - Schmeichel / Máncseszteri csítosz F. C.
Gattuso Norbert / Ácsi, Milán!
Gabriel Baggio / F.C. Sprinternazionale
Kevin McAllister / Gázos Réndzsörz F. C.
102-es / 1860 - Müntyen
Patrick Prayer / Real Margit
Romario Csitesz / Farzenál F.C.
Marion Maninblack / Asztalon villa
Samway Klinsmann / Térdkalács dzsuniorsz
Koplárovics Aléb / Bayern ZTE PTK UTD PMFK
MZ PERROTTA / Deportivo Nyakonrúglak F.C.
Aaron Winner /Kajax amszterdam

Valóságos világválogTOTT Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
LEKA
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Oct 02, 2004
Hozzászólások: 413
Tartózkodási hely: Szolnok

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 2 Hétfő 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tetszik ez a lekes készülődés,... a drukkoló lányok szövege...na meg a sztárok csapatai...nem semmi.
A helyszínem még jobb lesz, a hangulat miatt:)))))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
agnes
Lélekhercegnő
Lélekhercegnő


Csatlakozott: Jul 09, 2004
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 3 Kedd 1:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez nagyon szép, csak az ottani csapat,...tudja mind ezt,....már arra gondolok,...hogy ,..van focicsapata?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
blue
kéktigris
kéktigris


Csatlakozott: Sep 29, 2005
Hozzászólások: 1041
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 3 Kedd 6:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Baggio011 írta:
csitesz írta:
Baggio Kapitány!

Gondold át a taktikát! A Nagykörűi Titánok félválról veszik majd a meccset. De nem is sejtik, hogy ott vagy Te a Seria 1-ből, meg Tiszavirág 13 éves nagyfia, akiért angol, spanyol, olasz klubbok állnak sorban, hogy szerződtessék. Egyértelmű, hogy az ellenfél élete tiszavirág életű lesz. Csak legyen mentő a közelben, hogy mentsék Öket.
Nem beszélve rólam, akit a Szegedi Dózsa akkor NB II-es csapatának edzője 12 éves koromban le akart igazolni. De én büszkén mondtam, hogy nem megyek, mert cselgáncsozom.
Nem beszélve winnerről, aki felteszi a kvízz-kérdést az ellenfél játékosainak, hogy hol viseli mango a napszemüvegét, ügysem találják ki.
Addig rúgunk legalább három gólt.
MZ/X lesz a belső középpályás. Rövid próbálkozásaival, és hosszú felolvasásaival elaltaja az ellenfelet, újabb két gól.
Prayer-Zoli hoz magával egy lángvágót. Innentől a meccs végkifejlete egyértelmű.
Majd átgondolom még a taktikát, de Te vagy az edző. Én meg a fönök-menedzser..



Pontosan Csitesz!

Itt az ideje, hogy felfedjük az emberek előtt, ki-kicsoda valójában világverő együttesünkben! Eddig titkoltuk, és elzárkóztunk a világ elől a felkészülés idejére, de már olyan erősek vagyunk, hogy magunkkal sem állunk szóba. Rettegj, Nagykörü F.C.


Artur - Brun - Schmeichel / Máncseszteri csítosz F. C.
Gattuso Norbert / Ácsi, Milán!
Gabriel Baggio / F.C. Sprinternazionale
Kevin McAllister / Gázos Réndzsörz F. C.
102-es / 1860 - Müntyen
Patrick Prayer / Real Margit
Romario Csitesz / Farzenál F.C.
Marion Maninblack / Asztalon villa
Samway Klinsmann / Térdkalács dzsuniorsz
Koplárovics Aléb / Bayern ZTE PTK UTD PMFK
MZ PERROTTA / Deportivo Nyakonrúglak F.C.
Aaron Winner /Kajax amszterdam

Valóságos világválogTOTT Laughing





Micsoda nevek. Miért nem azok szerepelnek a Fullos pólókon? Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
blue
kéktigris
kéktigris


Csatlakozott: Sep 29, 2005
Hozzászólások: 1041
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 3 Kedd 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért jár a hírposta és mivel tudom, hogy lesz olyan személy a talin, aki szülinapját ünnepli, ezért arra gondoltam, hogy rendezni kellene szombat este egy kis bulit.

Mit szóltok hozzá?

Segítenétek?

Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
norbert
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Oct 16, 2007
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 3 Kedd 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Norbert bármikor vállalja Gattusot!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Kösz haver! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csitesz
Aranyember
Aranyember


Csatlakozott: Jun 17, 2006
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 4 Szerd 3:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kékségem!

Persze, hogy segítünk a szülinap méltó megünneplésében. A csapat tagjai önként vállalják, hogy megeszik előle a szülinapi tortát, ezzel vigyázva koleszterinszintjére, magukra vállalva e nehéz terhet.
Sőt! Az egészségére megisszák előle az összes piát, aminél nagyobb áldozatot el sem lehet képzelni. Gamma G mentés.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csitesz
Aranyember
Aranyember


Csatlakozott: Jun 17, 2006
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 4 Szerd 3:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A pom-pom lányok figyelmébe szeretném idézni, hogy a meccs után félrevonulunk, és mezcsere lesz. A fiúk a lányokkal cserélnek mezt.
De nem úgy, ahogy Kégség kitalálta, hogy rajta két póló lesz.
Újabb javaslat, amit prayer-Zoli vetett föl a talin. A szülinapi bulira szervezzünk a lányok, fiúk részére vizespóló versenyt.
A focicsapat tagjai is ellejtik táncukat, meg a pom-pom lányok is. Egyenlő feltételekkel. A póló alatt a pőre valóság.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
blue
kéktigris
kéktigris


Csatlakozott: Sep 29, 2005
Hozzászólások: 1041
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 4 Szerd 7:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Józsi a mezcserében benne vagyok, már mondtam, de mást is kitaláltam, tehát nekem nyolc. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
blue
kéktigris
kéktigris


Csatlakozott: Sep 29, 2005
Hozzászólások: 1041
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 4 Szerd 7:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, a vizespóló-verseny is jöhet, arra is van már ötletem. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Baggio011
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Feb 02, 2008
Hozzászólások: 232

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 4 Szerd 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

blue írta:
Azért jár a hírposta és mivel tudom, hogy lesz olyan személy a talin, aki szülinapját ünnepli, ezért arra gondoltam, hogy rendezni kellene szombat este egy kis bulit.

Mit szóltok hozzá?

Segítenétek?

Razz


Mindenképpen! Egészen véletlenül nekem is rémlik valamiféle szülinap, és én is szeretném, ha ,éltó módon ünnepelnénk.
Javasolnék esetleg nagy zenei banzájt, karaoke-val, mikrofonnal, de úgy igazából!!!

Mit szóltok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 5 Csüt 4:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kareoki? No ahhoz nem értek. Shocked Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
blue
kéktigris
kéktigris


Csatlakozott: Sep 29, 2005
Hozzászólások: 1041
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2008 Jún 5 Csüt 5:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gábor benne vagyok a karaokéban, gondoltam rá én is...a többiek mit szólnak hozzá? A felszerelés meglesz? Mert anélkül bajosan sikerülne a dolog. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 43, 44, 45  Következő
29 / 45 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.34 Seconds