[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 60
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 60


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Lehetőségeink Pécsett
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz

választ
Lehetőségeink Pécsett Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr 27 Vas 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretném, ha nem lennének félreértések.

Prayer a saját ajánlatát állította össze, és ez korántsem az a verzió, amivel a Full promóciós anyagot ad ki.

Zoli mindezt csak mozgatórugónak szánta, hogy legyetek aktívabbak a kérdésben.

A promóciós anyag a Full-t fogja bemutatni, és a Full tagjaitól várom rá a javaslatokat, MINDENKITŐL!

Felvételeket várok mp3-ban, minden olyan tagunktól aki szavalni tud és akar.

Kérlek benneteket, hogy javasoljátok saját műveitekből azokat, melyeket úgyéreztek legyen benne az anyagban.

Jelentkezzetek előadónak, hogy a Full-t méltón hozzátok, tudjuk bemutatni, kilépve az internet kereteiből.

Már nem sok időnk van erre a nagy feladatra.

Wink Wink Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
prayer
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Oct 22, 2005
Hozzászólások: 1107
Tartózkodási hely: Pécs Gesztenyés út 28

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr 27 Vas 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Természetesen, ez az én egyéni ízlésem. Amit javasoltam, azt valóban ösztönzőnek szántam, sőt, Kaskötő Istvánt egyenesen szeretem hallgatni, ahogy szaval. Na, de nem én döntöm el, hogy mi lesz a CD.-n
Én csak javasoltam, és úgy látom, más eddig nem tette ezt sem.
Kérek mindenkit, hogy készítsen felvételeket verseiből, vagy más fullextrás tag verséből, s ha a vers írója beleegyezik, és mindenki egyetért vele, akkor rajta lesz a bemutatkozáson.
Egy kis gyakorlással nagy varázslatokra képes az ember a hangsúlyozásban.
Mivel minden anyagot 3 héttel korábban be kell nyújtani írásban a szervező irodának, így kérlek benneteket, segítsetek ennek időben való elkészítésében.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
blue
kéktigris
kéktigris


Csatlakozott: Sep 29, 2005
Hozzászólások: 1041
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr 28 Hétfő 5:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak a Logóra vontkoztatottan.

Nagyon-nagyon-nagyon tetszik. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr 28 Hétfő 8:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Gaby!

Örülök. Szerintem is aranyos.

Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
stando
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Apr 01, 2006
Hozzászólások: 702
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 3 Szomb 23:53    Hozzászólás témája: Pécs 2008. Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretnék élni a lehetőséggel. Igyekszem minél gyorsabban összeválogatni és feltölteni azokat a szövegeket, illetve linkjüket ide, a fórumra, amelyeket szívesen megosztanék a pécsi közönséggel.

Zolinak már mondtam este, szabóeeva is szeretne képeket kiállítani. Amennyiben megoldható lenne a nagyobb méretű festmények lefuvarozása Budapestről, úgy azokkal, de ha erre nem lesz lehetőség, vonaton is szállítható kisebb képekkel mutatkozna be.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Captnemo
grállovag
grállovag


Csatlakozott: Aug 25, 2005
Hozzászólások: 573
Tartózkodási hely: Jászapáti

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 4 Vas 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kisssp írta:

A Full keresztmetszete magáról így biztosan reális lesz?
A promóciós ajánlat magáért beszél...
Péter

Kedves Péter!
(És esetleg mások)
Olvasom ezt a kissé talán elhamarkodott véleményt, és azon gondolkodom, hogy miért is könnyebb gyorsan ítélni, mint figyelmsen olvasni, majd TENNI azért, ami szerintünk jó.
Hogy miért mondom kissé elhamarkodottnak a véleményt?
Mert: Anna mindjárt az elején kért javasllatokat a CD-n bemutatásra kerülő hangos anyagra, és előadni vágyókat. Prayer Zoli külön kihangsúlyozta, hogy ez az Ő ajánlata, és pirossal ki is emelte, hogy mindenki tegyen hozzá. (Néztem Zoli legutolsó módosításának dátumát, és a hozzászólásod dátumát, négy nap van közöttük, nem utólag került oda)
Szerencsére akadtak jelentkezők, vállalkozó szelleműek is.
Vannak közöttünk olyanok, akik jól el tudnak mondani egy-egy verset. Ha valaki nem érez magában annyi tehetséget, merszet, hogy elmondja, miért nem kér meg valakit?
Tényleg olyan nagy szégyen a kérés?
Kevés ajánlat, vagy elmondott mű esetén marad az, amit javasoltak.
És aztán jobb lesz majd ismét ideírni, hogy önmagáért beszélt a válogatás?
Szerintem tenni kellene érte, hogy ne önmagáért beszéljen, hanem RÓLUNK!
Én a magam részéről szívesen lemondok a saját versem szerepeltetéséről, csak legyen más, legyenek mások, akik bekiabálnak, telitüdőből, hogy : Igen is, én is meg akarom mutatni magam!
De ne suttogva, hátulról romboljon senki egy olyan valamit, ami épp csak épülni kezd talán.
Javasoljatok, szavaljatok!
És a CD fényre derül!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Eroica
Királylány
Királylány


Csatlakozott: Feb 05, 2006
Hozzászólások: 375
Tartózkodási hely: Békéscsaba

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 5 Hétfő 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fullancsi telitalálat! Laughing Ki találta ki? Rolling Eyes

A pécsi lehetőségeket én is ajánlom mindenkinek-és ha úgy gondoljátok, hogy tudok szavalni, amikor tudok-megyek!!!!
Csak húzzátok már közelebb Pécset, vagy inkább fordítva jobb lesz: Csabát Pécshez! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kismezei
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Jun 17, 2007
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 7 Szerd 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Anna! Én is jelentkezem a pécsi versfelolvasásra. A hangosba betettem az anyagot, amennyiben mód van rá, önálló felolvasó est is érdekelne. Laughing Kati
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
siklosi
Standard User
Standard User


Csatlakozott: Sep 03, 2007
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 7 Szerd 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Anna! Csatlakozom én is Katihoz. Laughing Ha a lányok megtanítanak, sorban töltöm fel a többi versem is. Ezúton köszönöm Standónak a segítséget! (nagy munka volt) Erzsi Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kiralylany
papírsárkány
papírsárkány


Csatlakozott: Sep 05, 2007
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 10 Szomb 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérdésem lenne:

Én nem érzem úgy, hogy fel lennék készülve arra, hogy kiálljak az emberek elé a műveimmel. Ettől még tölthetek fel a hangosba és rákerülhetek a cd-re, ha úgy alakul?


Az előadói estjeiteken pedig ott fogok ülni az első sorban, és szorítok minden bátor jelentkezőnek! Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eroica
Királylány
Királylány


Csatlakozott: Feb 05, 2006
Hozzászólások: 375
Tartózkodási hely: Békéscsaba

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 10 Szomb 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jelentkezem a felolvasásra szerdán, Zoli, ha megfelelek, és befogad egy ágy este - valahol. Rolling Eyes Stando-Ágié, de még nem sikeredett beszélnem vele.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
stando
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Apr 01, 2006
Hozzászólások: 702
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 10 Szomb 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Természetesen Erikám! Befogad. Nem csak most, de nyáron is. Mert ugye nyárra is jelentkezel, ha már itt vagy a topikban! Laughing
Erről jut eszembe, Anna! Nem gondolkodtál beszélgetős estekről? Pl. ha lenne moderátor is, nem csak felolvasások...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hori
Titkok Hercege
Titkok Hercege


Csatlakozott: Nov 08, 2004
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 10 Szomb 23:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ettől a beszélgetősditől felvillanyozódtam. (((De nem hiszem, hogy "belefér" az ilyen...)))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eroica
Királylány
Királylány


Csatlakozott: Feb 05, 2006
Hozzászólások: 375
Tartózkodási hely: Békéscsaba

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 11 Vas 7:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Köszönöm, Ágikám! Laughing
Fogalmam sincs milyen nyári estről beszéltek, majd ha lesz időm, megnézegetem (vagy megbeszéljük!) Laughing
Örülök, hogy ismét látom Pécset! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kisssp
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Mar 04, 2006
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 11 Vas 14:12    Hozzászólás témája: VÁLASZ CAPTNEMÓNAK Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Captnemo!
Először is elnézést kérek, hogy csak most reagálok a nekem szánt hozzászólásodra.
Talán megbeszélhettük volna priviben is, de látom, Te köztérre teszed tanulságok levonása, vagy inkább helyeslő vélemények biztosítására a nekem célzott kioktatásodat. Te megteheted, meg néhányan a Full kiemelt egyéniségei közül. Én meg ezt látom. Te rombolsz az olyan megnyilvánulásaiddal, amelyekkel mások véleményét akarod lekicsinyíteni.
Nem vagyok fórumozó típus. A néhány évi fennlétem alatt nincs száz hozzászólásom. Én elsősorban írásaimat szeretném közreadni, azoknak nyilvánosságot szerezni.
Visszatérve a pécsi lehetőségekre: Nem mindenki képes kellőképpen műveit előadni. Ha úgy érzi jó kritikai érzékkel, hogy nem, akkor vagy kér valakit, vagy ha szemérmes, félénk, gyáva, vagy nem kellően konstruktív, akkor a műve nem fog elhangozni. Erről írtam. Te nem olvastad el, vagy nem akartad megérteni írásomat.
Végtelenül sajnálom, hogy tőled kellett olvasnom, hogy suttogó, romboló, hátulról jövő valaki vagyok.
Néhány véleménynyilvánításomra adott reakciók késztettek arra, hogy kerüljem a személyes kontaktust több taggal, sajnos azokkal sem fogok így találkozni, akikkel igazán jó lenne, és szeretnék is.
A kirohanásod ellenem, ebben megerősít.
Én nem tudok kiabálni, a kérés számomra (is) szégyen, mert erőltetni semmit nem szeretek, írás közben is néha makogok…
Megnyugtatlak, nem fogom írni, hogy a válogatás önmagáért beszél. Még ennyit sem fogok fórumozni. A véleményemet is magamban fogom tartani. Ha lesz írásom, és lehetőségem a Fullextrában, publikálok.
Üdvözlettel: kisssp
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz

választ    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
2 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.38 Seconds