[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 64
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 64


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Lehetőségeink Pécsett
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz

választ
Lehetőségeink Pécsett Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Captnemo
grállovag
grállovag


Csatlakozott: Aug 25, 2005
Hozzászólások: 573
Tartózkodási hely: Jászapáti

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 14 Szerd 9:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Péter!

Pár dolgot szeretnék tisztázni itt, és lesz, amit priviben.
Legelőször azt, hogy nem akartalak se megbántani, se megsérteni. Sem priviben, sem a köztéren, sem szóban, sem tettben, főleg, miután személyes találkozásaink alkalmával is inkább tiszteletet éreztem, és nem ellenséges érzéseket.
Kioktatni pedig végképp nem állt szándékomban, és nem is hiszem, hogy ilyet tettem volna. Ha mégis, úgy elnézésed fogom kérni.
És akkor néhány dolog, amiről úgy gondolom, itt a helye:
kisssp írta:
Te rombolsz az olyan megnyilvánulásaiddal, amelyekkel mások véleményét akarod lekicsinyíteni.

Ezekre a megnyilvánulásaimra szeretném, ha konkrét példákat mondanál. Mert a rombolás hiba, és szeretném ezeket a hibákat (amelyek szerintem nem lehettek tudatosak, ha voltak) a jövőben kiküszöbölni. Bár ez már tényleg nem a fórum témájához tartozik.
Ez viszont igen:
kisssp írta:
Visszatérve a pécsi lehetőségekre: Nem mindenki képes kellőképpen műveit előadni. Ha úgy érzi jó kritikai érzékkel, hogy nem, akkor vagy kér valakit, vagy ha szemérmes, félénk, gyáva, vagy nem kellően konstruktív, akkor a műve nem fog elhangozni.

Az a véleményem, hogy ha valaki elég bátor ahhoz, hogy a netre kirakja írását, akkor nem beszélhetünk bátortalanságról. Mindamellett el kell döntenie valakinek, hogy akar-e megjelenni, vagy sem. A Promóciós Cd, ha összeáll, nyilván nem egy-két publikálással rendelkezők alkotásaiból fog összeállni, hanem olyanokéból, akik már bizonyítottak, akár többször is. És nem hiszem, hogy ezek az alkotók olyan bátortalanok lennének. (A FullTükör is jó példa, hogy csak a példa kedvéért: Mango-tól Stando-n át Tokio170-ig, és sorolhatnám, nem volt sem szégyen, sem megalázó, sem semmi hasonló, és kérték verseik elmondását.)
kisssp írta:
Én nem tudok kiabálni, a kérés számomra (is) szégyen, mert erőltetni semmit nem szeretek, írás közben is néha makogok…

Nem tudom, az erőltetést mire érted. Hogy rajta lehess a CD-n? Mert az nem erőltetés, hiszen nem egy két ember, nem a Full "vezetése" döntötte el, dönti el, mi legyen rajta, hanem fel lett kérve MINDENKI, hogy javasoljon írásokat. Tehát nem egy-két ember kénye-kedve szerinti a válogatás, hanem a javaslatok közül kerülnek be. És nem fű alatt, hanem nyilvánosan, hogy szó ne érhesse a ház elejét.
És ha már itt tartok. Tudod, mi a különbség a Full "vezetése" és a "sima" tagok között? A publikáló eldönti, felrakja-e az írását, vagy nem. A Full vezetése pedig végigolvas minden művet, hogy van-e benne olyan, ami esetleg nem kívánatos az Oldalon, végig olvas szinte minden Hszt, hogy van-e benne esetleg olyan dolog, ami nem kívánatos az oldalon. Mindez elhiheted, nem kevés időt és energiát emészt fel. Mindemellett még alkotnia sem ártana. Igen, sokmindenbe beleszólhat persze. De eléggé kontrollált körülmények között. Vannak persze kivételek is, nem tagadom, amikor elsiklik az ember, vagy éppen túlreagál, vagy egyáltalán.
Tehát ugyan olyan alkotók vagyunk, mint más. Csak talán kevesebb az időnk. Állítom, hogy a modik 99 százaléka gondolja, érzi ezt így.
(Bocsánat a kitérőért.)
Kérlek, hogy véleményedet ne tartsd magadban, és javaslataidat sem!
Köszönöm figyelmed.
És néhány személyes dolgot még priviben meg fogok válaszolni.
Üdvözlettel: Laci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Captnemo
grállovag
grállovag


Csatlakozott: Aug 25, 2005
Hozzászólások: 573
Tartózkodási hely: Jászapáti

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 14 Szerd 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még valami eszembe jutott, első Hszeddel kapcsolatban, így kiegészítem:
kisssp írta:

A Full keresztmetszete magáról így biztosan reális lesz?

A Promóciós CD előkészületeiben résztvállalóknak ez a szándéka, hogy keresztmetszetet adjon a Full egészéről, a tagság javaslatai és beküldött hanganyagaiból. A beküldéseket még hangtechnikailag is rendbe kell tenni, a CD-ket megtervezni (mivel a Fulltükörhöz hasonló Lightscrible CD-re van tervezve, azokat megírni, a felmondott hanganyag szövegét nyomtatott belső füzet formában megszerkeszteni... Ez a terv, és azt hiszem, egyetérthetünk abban, hogy nem kis meló. (Mindebben legtöbb része azoknak a bizonyos "vezetőknek" van egyenlőre.) Ezek mellé nem hiszem, hogy elvárható lenne, hogy felkeressenek egy-egy alkotót, hogy az engedélyét kérnék, miszerint nem-e esetleg elmondhatnák, vagy elmondathatnák valakivel az írását, és ugyan járuljon már ahhoz is, hogy ezt közönség elé vigyék. Szerintem ez kicsit abszurd lenne. Mintha mondjuk a Színház- és Filmművészeti Egyetem szólítgatná le az embereket, hogy nem-e lenne kedvük színésznek lenni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
stando
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Apr 01, 2006
Hozzászólások: 702
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 14 Szerd 21:32    Hozzászólás témája: Önálló est Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Anna!

Amennyiben beleférne a két hét programjába, szeretnék önálló estet Pécsett, természetesen fullextrás moderátorral. Wink

Mutatom az anyagot:

Felvezető beszélgetés

1. blokk: Nő a lámpák mögül: Más nap

Beszélgetés

2. blokk: haikuk
2006-os első fecskékből:
-Forgószél
-Társas magány
-Életünk
-Döntöttél?
2008-ból:
-Körök

Beszélgetés

3. blokk: mozaikok
- kapucsino
- utazással töltött órák
- szóröpte

Beszélgetés

4. bolokk: svédületek
- Hinta
- Ma szabadságon vagyunk
- Kavicsok
- Környezetismeret óra helyett
- Üvegek

Beszélgetés

5. blokk : Nő a lámpák mögül - részletek
- Határtánc - vers
- Tudathasadá - próza
- kettős benn - vers
- Varázs - részlet
- Szóvesztő - vers

Beszélgetés

6. blokk: Nő a lámpák mögül - részletek
- Neked!- szatírikus szösszenet
- Félvezető létem
- Csak játsszuk el - vers

Beszélgetés

7. blokk: Pille-dalok
- széltánc - vers
- igézet - vers
- soha többé - vers

Beszélgetés

8. blokk: Nő a lámpák mögül - részletek
- Marci - próza
- ha engedném - vers

Moderátori zárás

A műsor hossza moderátortól függően kb 1-1,5 óra.
Ha szükséges, a teljes anyagot (szövegeket, verseket) átküldöm mélben. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
stando
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Apr 01, 2006
Hozzászólások: 702
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 14 Szerd 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jut eszembe!

Természetesen, másnál, ha igényli, magam is vállalom a moderátori szerepkört. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 14 Szerd 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jó ötlet.

Örülök Wink


Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
agnes
Lélekhercegnő
Lélekhercegnő


Csatlakozott: Jul 09, 2004
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 16 Pént 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Ha lehetne, én is szivesen vállalom az önálló estet,...akár délután...Smile) Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kiralylany
papírsárkány
papírsárkány


Csatlakozott: Sep 05, 2007
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 16 Pént 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nézem itt Stando Ági anyagát, és az jutott eszembe, ha versekkel nem is, de mint beszélgetőtárs, moderátor, szívesen bekapcsolódnék az előadásba.

Mindjárt másképpen állok hozzá, ha nem a saját műveimet kell felolvasnom. Razz Razz Razz
Médiás múlttal nagyon is nekem való ez a szerepkör.

Ha szükség lesz moderátorra, szívesen jövök, bárkinek! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
stando
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Apr 01, 2006
Hozzászólások: 702
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 16 Pént 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hoppá! Ahogy elnézem, Önálló estre már akad jelentkező, négy is (Siklósi, Kismezei, Ágnes és jómagam), moderátor viszont még csak kettő. No, gyerekek! Hajrá! Hatalmas lehetőséget kínált fel a város! Embarassed Bocsi Anna, hogy belekotnyeleskedtem. Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kiralylany
papírsárkány
papírsárkány


Csatlakozott: Sep 05, 2007
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 16 Pént 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ági: öt! Erika is írta, hogy szavalna. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 16 Pént 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is vállalom a moderátor szerepet, csak majd mondjátok el, hogy mit is kellene tennem... Embarassed

Laughing Laughing Laughing Wink Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
stando
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Apr 01, 2006
Hozzászólások: 702
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 16 Pént 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anna1955 írta:
Én is vállalom a moderátor szerepet, csak majd mondjátok el, hogy mit is kellene tennem... Embarassed

Laughing Laughing Laughing Wink Wink


jóóóóóvannaaa Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
prayer
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Oct 22, 2005
Hozzászólások: 1107
Tartózkodási hely: Pécs Gesztenyés út 28

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 16 Pént 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A moderátorságot, és önálló estet is vállalom. Az anyagot összeállítom mihamarabb, felteszem ide, s ha jónak tartjátok, akkor rész vállalok benne.
Előre azért a kérdéseket is meg kell beszélni, egyeztetni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 16 Pént 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szavalást is vállalok, önállóesthez én kevés vagyok, de egy vegyesbe szívesen beszállnék.

Wink Laughing Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
naiva
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Apr 20, 2006
Hozzászólások: 2986

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 16 Pént 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fiúk, lányok figyelem!Smile

A promóciós cd-n én is szvesen szerepelnék valamelyik versemmel, esetleg verseimmel, de én nem tudok szavalni... Embarassed főleg a sajátjaimat nem. Rolling Eyes
Önként jelentkezőket várok, akik szivesen felmondanák, már ha érdemesnek találjátok valamelyeket:))
Köszi előre is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
prayer
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Oct 22, 2005
Hozzászólások: 1107
Tartózkodási hely: Pécs Gesztenyés út 28

HozzászólásElküldve: 2008 Máj 16 Pént 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én vállalok szívesen másnak a verseit is szavalásra, aki felkér. Csak még egy kis türelem, mert rettenetesen beteg vagyog. Ahogy lesz hangom, azonnal nekiállok a dolognak. Addig, aki szeretné, hogy én tolmácsoljam valamelyik versét, az küldje át amit szeretne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Zárt téma; nem szerkesztheted a hozzászólásokat, vagy nem készíthetsz

választ    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
3 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.37 Seconds