[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 138
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 138


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Farsang a fullon február 23-án
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Farsang a fullon február 23-án Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Eroica
Királylány
Királylány


Csatlakozott: Feb 05, 2006
Hozzászólások: 375
Tartózkodási hely: Békéscsaba

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 4 Hétfő 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Épp egy jelmezesből maradok ki - sajna, de aznap éppen jelmeztelen jelenésem van, már megvettük a jegyeket! Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Attila61
Isten ostora
Isten ostora


Csatlakozott: Dec 27, 2009
Hozzászólások: 865

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 4 Hétfő 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én Attilának öltöznék! Nagy Csaba Attilának!
Majd ott megpróbálok átöltözni! Laughing Twisted Evil
Béla lesz a Supermen én meg a Supernem! Laughing Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kismezei
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Jun 17, 2007
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 7 Csüt 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Attila61 írta:
Én Attilának öltöznék! Nagy Csaba Attilának!
Majd ott megpróbálok átöltözni! Laughing Twisted Evil
Béla lesz a Supermen én meg a Supernem! Laughing Razz


Én motorosnak öltöznék, hátha nem ismertek rám Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
MZ_per_X
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Aug 01, 2005
Hozzászólások: 287
Tartózkodási hely: Magyarország

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 10 Vas 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ott a helyünk. Smile

Miklós és Dalma Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 11 Hétfő 22:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével



Farsangi összejövetel a Fullextrán!
Irodalom - zene - művészet - tánc kifulladásig!

Február 23-án 12 órakor várunk mindenkit szeretettel.
Bp. XIX. ker. Hunyadi utca. 28/A.


Úgy gondolom a legjobb ha finom hidegtálakat rendelünk, mert arra rájárhatunk egész délután.
Üdítőről, rágcsálni valóról mindenki saját izlése szerint gondoskodjon, ahogy máskor is szoktuk.

A talpalá való zenét, nagy körültekintéssel és sok munkával Attila61 készítette elő, hogy ha kedvünk úgy hozná, táncra is perdülhessünk.


Akik eddig jelentkeztek, és várják, hogy még többen jelentkezzetek, mert a szervezéshez fontos tudnunk a létszámot!

AngyaliAndi
Anna1955
aranytk
Attila61
a_leb
csega
fényesi
kismezei
naiva
Metallica
mickey48
pirospipacs
Samway
skorpio + 1 fő
Szilvasi
stando
vorosliliom
winner
estelente + Magdika
Mz_per_X
Tiszavirág


Akinek kedve van, nyugodtan öltözzön jelmezbe, (a helyszínen van átöltözési lehetőség!) ha többen bevállalják, jelmezversenyt is rendezhetünk.


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Samway
Királyfi
Királyfi


Csatlakozott: Feb 11, 2004
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 13 Szerd 16:15    Hozzászólás témája: :( Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos ma végleg eldőlt, hogy nem tudok menni a farsangi talira, amire december óta készülök. 21.-én fekszem be az alvásambulanciára, ezt az időpontot nem tudtam nem elfogadni, mert majd csak május lett volna a következő.
Érezzétek magatokat nagyon jól és lélekben veletek leszek...az első amit ki kell hagynom...sajnos a sors közbeszólt.

baráti üdv Samway
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 13 Szerd 18:33    Hozzászólás témája: Re: :( Hozzászólás az előzmény idézésével

Samway írta:
Sajnos ma végleg eldőlt, hogy nem tudok menni a farsangi talira, amire december óta készülök. 21.-én fekszem be az alvásambulanciára, ezt az időpontot nem tudtam nem elfogadni, mert majd csak május lett volna a következő.
Érezzétek magatokat nagyon jól és lélekben veletek leszek...az első amit ki kell hagynom...sajnos a sors közbeszólt.

baráti üdv Samway


Nagyon sajnálom Sam.

Gyógyulj meg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Samway
Királyfi
Királyfi


Csatlakozott: Feb 11, 2004
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 13 Szerd 19:06    Hozzászólás témája: Re: :( Hozzászólás az előzmény idézésével

Anna1955 írta:
Samway írta:
Sajnos ma végleg eldőlt, hogy nem tudok menni a farsangi talira, amire december óta készülök. 21.-én fekszem be az alvásambulanciára, ezt az időpontot nem tudtam nem elfogadni, mert majd csak május lett volna a következő.
Érezzétek magatokat nagyon jól és lélekben veletek leszek...az első amit ki kell hagynom...sajnos a sors közbeszólt.

baráti üdv Samway


Nagyon sajnálom Sam.

Gyógyulj meg.


Nagyon szépen köszönöm, sajnos az alvásommal vagyis a nem alvásommal sok baj van, mostanában meg teljesen kimerülök...

Mindenkit millioszor puszilok, remélem mielőbb tudok veletek találkozni . Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
sodrelap
Newbie
Newbie


Csatlakozott: Mar 20, 2009
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 13 Szerd 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anna1955 írta:


Farsangi összejövetel a Fullextrán!
Irodalom - zene - művészet - tánc kifulladásig!

Február 23-án 12 órakor várunk mindenkit szeretettel.
Bp. XIX. ker. Hunyadi utca. 28/A.


Úgy gondolom a legjobb ha finom hidegtálakat rendelünk, mert arra rájárhatunk egész délután.
Üdítőről, rágcsálni valóról mindenki saját izlése szerint gondoskodjon, ahogy máskor is szoktuk.

A talpalá való zenét, nagy körültekintéssel és sok munkával Attila61 készítette elő, hogy ha kedvünk úgy hozná, táncra is perdülhessünk.


Akik eddig jelentkeztek, és várják, hogy még többen jelentkezzetek, mert a szervezéshez fontos tudnunk a létszámot!

AngyaliAndi
Anna1955
aranytk
Attila61
a_leb
csega
fényesi
kismezei
naiva
Metallica
mickey48
pirospipacs
Samway
skorpio + 1 fő
Szilvasi
stando
vorosliliom
winner
estelente + Magdika
Mz_per_X
Tiszavirág
Erdős Pál Attila + 1

Akinek kedve van, nyugodtan öltözzön jelmezbe, (a helyszínen van átöltözési lehetőség!) ha többen bevállalják, jelmezversenyt is rendezhetünk.


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Attila61
Isten ostora
Isten ostora


Csatlakozott: Dec 27, 2009
Hozzászólások: 865

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 14 Csüt 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérem szépen a Tisztelt Résztvevőket, ha valakinek van zenei jellegű kívánsága, akár a szavalása alá, akár tánchoz írja meg nekem!
Köszönöm! Attila Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kismezei
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Jun 17, 2007
Hozzászólások: 195
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 16 Szomb 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Attila61 írta:
Kérem szépen a Tisztelt Résztvevőket, ha valakinek van zenei jellegű kívánsága, akár a szavalása alá, akár tánchoz írja meg nekem!
Köszönöm! Attila Laughing

A Kék Duna keringőt, ha kérhetem - csak egyszeeer... Embarassed Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Attila61
Isten ostora
Isten ostora


Csatlakozott: Dec 27, 2009
Hozzászólások: 865

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 16 Szomb 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Természetesen Kati! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
SherlockOldal
Extra User
Extra User


Csatlakozott: Oct 06, 2012
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 17 Vas 7:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Samway!

Sajnáljuk, hogy így alakult, de az egészség mindennél fontosabb. Kívánjuk, hogy mielőbb meggyógyulj és a következő rendezvényen már teljes jókedvvel és erőnléttel vehess részt.

Nekem is voltak alvásproblémáim, bár nyilván másfajta okokból és másféle, mint Neked, de átérzem mennyire megkeseríti az ember életét. Annyit azonban mondhatok ki lehet gyógyulni belőle! Ne add fel a reményt, és szebb lesz az életed! Bölcsen teszed, hogy keresel megoldást.

Szép napot!

Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samway
Királyfi
Királyfi


Csatlakozott: Feb 11, 2004
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 17 Vas 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SherlockOldal írta:
Kedves Samway!

Sajnáljuk, hogy így alakult, de az egészség mindennél fontosabb. Kívánjuk, hogy mielőbb meggyógyulj és a következő rendezvényen már teljes jókedvvel és erőnléttel vehess részt.

Nekem is voltak alvásproblémáim, bár nyilván másfajta okokból és másféle, mint Neked, de átérzem mennyire megkeseríti az ember életét. Annyit azonban mondhatok ki lehet gyógyulni belőle! Ne add fel a reményt, és szebb lesz az életed! Bölcsen teszed, hogy keresel megoldást.

Szép napot!

Smile


Nagyon köszönöm kedves tőled a biztatás Smile

Üdv Samy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
SherlockOldal
Extra User
Extra User


Csatlakozott: Oct 06, 2012
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2013 Feb 17 Vas 23:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nincs mit Samy. Őszinte volt.

Anna azt írta: "A talpalá való zenét, nagy körültekintéssel és sok munkával Attila61 készítette elő, hogy ha kedvünk úgy hozná, táncra is perdülhessünk. "

Hát, igen. Aki nem szervez ilyen eseményeket bele se gondol milyen sok munka. Könnyen közli az esemény után a szervezővel: "Te így izgultál? Ezért az egy délutánért, ami jó volt?" Lehet csak egy délután de még ha a hely és a társaság adott akkor is bő előkészületeket igényel. Nagyon nagy dolog, hogy ilyen klassz eseményeket összehoztok, ilyen gyakran, ennyire töretlen lelkesedéssel - és nem a "hívjunk össze embereket aztán nyittassuk ki velük a pénztárcát" alapon, hanem minimális költségekkel, emberien, barátian. Nem is csoda, hogy ilyen jól megvagytok, hisz nagy szeretet, türelem, együttműködés és akarat áll emögött a részetekről. Szóval már ezek az összejövetelek nem semmik. Mellette honlapot vezetni se piskóta, és, hogy a művek kiadatását is megoldjátok az valami fantasztikus. Kitartás és példamutatás van itt. (Sok helyen kéne ilyen lelkesedés, meg összefogás ebben az országban.)

Mélyen fájlalom, hogy korábbi ígéretemmel ellentétben a mostani találkozóra se tudok menni. Sajnos teljesen máshogy alakultak a dolgaim, mint terveztem. Ez azonban nem jelenti azt, hogy én se lennék kitartó. Szóval nagyon remélem, hogy talán legközelebb, vagy utána, de akkor már tényleg. Addig is érezzétek jól magatokat a nevemben is!

Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
5 / 7 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.30 Seconds