[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 138
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 138


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Szeptemberi találkozó Pécsett az Origó rádióban...
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Szeptemberi találkozó Pécsett az Origó rádióban... Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Captnemo
grállovag
grállovag


Csatlakozott: Aug 25, 2005
Hozzászólások: 573
Tartózkodási hely: Jászapáti

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 9:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örülök, hogy ott voltam, hogy részese lehettem ennek a nagyszerű, éjszakába nyúló találkozónak. És köszönet Mindenkinek, aki eljött, jelenlétével, előadásával emelte a találkozó hangulatát. Nagyon jól éreztem magam. Köszönet azért is, hogy az est létrejöhetett.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
blue
kéktigris
kéktigris


Csatlakozott: Sep 29, 2005
Hozzászólások: 1041
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 9:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, hogy ismét egy nagyszerű talin lehettünk, és, hogy verseim Gabi Barátnőm jóvoltál hallhatóak lettek az éteren keresztül. Igazán jól éreztük magunkat.

Andi: mindig meglepetésember leszek, mert sosem tudom biztosan, hogy köröttem mi és hogyan változik. Tudod olyan leszek, mint egy Hold. Nagyon örültem Neked.

Anna: már gondolkoztam, hogy elmondom, illetve felolvasom kedvenc költőm (Radnóti Miklós) egyik versét, de lehet, hogy még várat magára. Tudod megszólalni tömeg előtt, hiába ismertek,...hát nem vagyok bátor, de ami késik nem múlik.

Hajnali negyed háromra értünk haza, szerencsésen.

puszi mindenkinek: Gabi, gaby, csaba
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
naiva
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Apr 20, 2006
Hozzászólások: 2986

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is hazaértem, fáradt vagyok álmos vagyok, mégis úgy érzem "feltöltődtem" köztetek megint....
Jó volt ! Köszönet mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bizony a hajnalt láttuk mire hazaértünk, de megérte. Laughing Laughing

Nagyon köszönöm mindenkinek, hogy megajándékozott minket jelenlétével, előadásával.

Külön köszöntöm azokat a kedves Fullosokat, akikkel előszőr találkozhattunk személyesen, és fantasztikus embereket ismerhettünk meg bennük, akik előadásukkal is elkápráztattak minket.

Ez a találkozó ismét egy felejthetetlen összejövetel volt, melynek izgalmát, hangulatát csak fokozta, hogy élőadásban közvetítette az origó rádió.
Itt is köszönöm nekik a kedvességet amellyel immár másodszor fogadtak be minket. Megegyezésünk értelmében, szeretnénk rendszert csinálni ebből a fantasztikus lehetőségből.

Külön köszönöm Prayer Zolinak a hatalmas munkát, amellyel megszervezte nekünk a találkozót és minden tekintetben feledhetetlenné tette számunkra a délutánt és estét.

Laughing Laughing Wink Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szkallas
Lovag
Lovag


Csatlakozott: May 22, 2004
Hozzászólások: 448
Tartózkodási hely: Ottawa, Kanada

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megeegyezeesunk eertelmeeben,, keerek keepeket a vidaam Very Happy peecsi TALIROOL... naGYON VAROM a keepek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szkallas
Lovag
Lovag


Csatlakozott: May 22, 2004
Hozzászólások: 448
Tartózkodási hely: Ottawa, Kanada

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szkallas írta:
megeegyezeesunk eertelmeeben,, keerek keepeket a vidaam Very Happy peecsi TALIROOL... naGYON VAROM a keepek!

keerem idekuuldeni a nagyon aahitot kepeket.. nagyon szeretneem laatni a keepeket..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Si
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Oct 20, 2003
Hozzászólások: 5267

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ott vannak a képek a VIP klubban! Ott megnézheted az egészet. Úgy tudom Te is tag vagy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gabiga
Nyusziseriff
Nyusziseriff


Csatlakozott: Mar 11, 2006
Hozzászólások: 140
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon sajnálom, hogy nem lehettem veletek Sad ez a fránya migrén pont most támadott le és egész nap az ágyat nyomtam...de lélekben veletek voltam.
A képeket nézve kicsit ott lehetek, remélem a hangfelvétel is hozzáférhetó lesz rövidesen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gabiga írta:
Nagyon sajnálom, hogy nem lehettem veletek


Nagyon hiányoztatok... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Drága Szkallas barátom, a képek már jó ideje fent vannak a szokásos topikban.

Wink Wink


Legutóbb Anna1955 szerkesztette (2007 Szept 23 Vas 15:52), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
agnes
Lélekhercegnő
Lélekhercegnő


Csatlakozott: Jul 09, 2004
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jól éreztem magam,...és igazi élményt jelentett a tali.

Köszönöm, hogy ott lehettem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kiralylany
papírsárkány
papírsárkány


Csatlakozott: Sep 05, 2007
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, hogy Veletek lehettem! Óriási élmény volt!!! Már csak azért is, mert a hétköznapokban csupa normális ember vesz körül Smile)))) Legközelebbre talán már nem leszek náthás, és valóban elhiszitek majd, hogy szoprán hangfekvésem van Smile!
Köszönöm a sok- sok pozitív élményt, a szép ajándékokat (kötet, cd) és a megértő- bíztató pillantásokat MINDENKINEK!

ui.: éjjel egyig néztem a plafont, és még mindig nem hittem el, ami történt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Igazi élmény volt újra látni titeket, fantasztikusan sikerült a délután.
Mi is hajnali háromra értünk haza, és Miklós betartotta az ígéretét, nem aludtam el, egy másodpercre sem hallgatott el, de ez egy másik történet... Shocked Laughing
Még jó, hogy nem ma van tegnap, nincs hangom, csak csipogok, mint egy ázott veréb. Crying or Very sad Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Morci
Standard User
Standard User


Csatlakozott: Apr 16, 2007
Hozzászólások: 19

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is örülök, hogy újra találkoztunk, illetve új arcokkal találkoztunk, s na persze annak, hogy Angyali nem aludt el vezetés közben Very Happy
Köszönet érte Miklósnak( mert én elaludtam, ráadásul szemüvegben, pedig hosszas magyarázatot kaptunk arra, mi történik, ha ütözéskor kinyílik a légzsák)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hááát... azért magyaráztam, mert demonstrálni azért nem akartam. Bár Miklós nem hitt nekem, megérdemelte volna Laughing Wink csak az otóm nem! Laughing Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Morci
Standard User
Standard User


Csatlakozott: Apr 16, 2007
Hozzászólások: 19

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj! Azért jó, hogy mégsem demostráltad Very Happy, hidd el, elég nagy a képzelőerőm Smile
És persze nagyon köszönöm a "házhozszállítást is"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
9 / 10 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.48 Seconds