[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 93
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 93


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Szeptemberi találkozó Pécsett az Origó rádióban...
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Szeptemberi találkozó Pécsett az Origó rádióban... Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 23 Vas 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.pecstv.hu/archivum/?vid=dHJqChs=

Ezen a linken nézhetitek meg a Tv riport részletét a taliról.

Kiteszi nekünk Attila a főoldalra párnapig...Smile))))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
csitesz
Aranyember
Aranyember


Csatlakozott: Jun 17, 2006
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 24 Hétfő 3:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szupi volt a találkozó, Úgy érzem, hogy nemcsak versekben, de közösségben is erősödünk.
A sok kis rész kezd egésszé összeállni.

üdv. kindenkinek Józsi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szemilla
Bűbájos Vadalma
Bűbájos Vadalma


Csatlakozott: Aug 16, 2005
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 24 Hétfő 7:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én pedig köszönöm, hogy elfogadtatok -boldogan is... Laughing

(néha úgy érzem, az örömben legalább olyan nehéz osztozni, mint a bánatban, pedig éppen úgy szükség van rá)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Emeraude
Newbie
Newbie


Csatlakozott: Apr 05, 2006
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 24 Hétfő 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örülök, hogy megismerhettelek Titeket! Nagy élmény volt számomra az est, még mindig kavarognak bennem a jobbnál jobb művek és előadók! Szuperek vagytok! Köszönöm a kedves fogadtatást. Remélem, még sokszor találkozunk! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
Lyza1
Hajnal asszonya
Hajnal asszonya


Csatlakozott: Jun 23, 2007
Hozzászólások: 113

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 24 Hétfő 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon örültem én is, hogy még több kedves író-költő társat megismerhettem,egy ragyogó est keretében! Köszönet érte a szervezőknek és Prayer-Zolinak! Nagyon jól éreztem magam, csak azt sajnálom, hogy a többiek nem tudtak eljönni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szkallas
Lovag
Lovag


Csatlakozott: May 22, 2004
Hozzászólások: 448
Tartózkodási hely: Ottawa, Kanada

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 25 Kedd 0:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Anna1955"]http://www.pecstv.hu/archivum/?vid=dHJqChs=

Ezen a linken nézhetitek meg a Tv riport részletét a taliról.

Kiteszi nekünk Attila a főoldalra párnapig...Smile))))

KOSZONOM Anna.. nagyon kellemes 'meglepi .. " Surprised volt laatni TV adaast mintha eeloben ott lettem volna !... de Sad lettem mert az utolsoo keepen (a video allokeepeken mintha nem egeeszen Smile arcok neeztek szembe velem - a videoorool - ezeert majdnem nagyon Sad lettem !

de remeelem kesoobb jobb lett mindenki hangulata.. s mindnki szeep, Smile emlekekkel taavozott..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szkallas
Lovag
Lovag


Csatlakozott: May 22, 2004
Hozzászólások: 448
Tartózkodási hely: Ottawa, Kanada

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 25 Kedd 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lyza1 írta:
Nagyon örültem én is, hogy még több kedves író-költő társat megismerhettem,egy ragyogó est keretében! Köszönet érte a szervezőknek és Prayer-Zolinak! Nagyon jól éreztem magam, csak azt sajnálom, hogy a többiek nem tudtak eljönni!


mennyyire iigy van... nagyon sajnaalom een is.. NEM LEHETTEM OTT VELETEK... REMEELEM MAASKOR SIKERUUL !?... S FELVIRRAD A " NAP.. '

.. A " NAGY TALALKOZAAS ..' vaagyott napja..

Mindig Smile -os remenyem eel.. joo lenne VELETEK.. remeeneye eel benem.. Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
MZ_per_X
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Aug 01, 2005
Hozzászólások: 287
Tartózkodási hely: Magyarország

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 26 Szerd 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Morci !

Köszönöm, hogy végre valaki helyretette Andi - ártatlan kék szemekkel előadott - csúsztatásait. Wink

Kedves Andi,

Hát, illik ez ? Én a lelkemet kiteszem, hogy ne aludj kényelmesen, miközben azon dilemmázol, hogy 190-nel vagy 191-el optimálisabb-e haladnunk, na de, mit lehet itt várni.... Confused

Tudod, mit ?! Azért is Veled megyek legközelebb is. Másképp fogalmazva: Ezt elbuktad !

Miklós Wink



Morci írta:
Én is örülök, hogy újra találkoztunk, illetve új arcokkal találkoztunk, s na persze annak, hogy Angyali nem aludt el vezetés közben Very Happy
Köszönet érte Miklósnak( mert én elaludtam, ráadásul szemüvegben, pedig hosszas magyarázatot kaptunk arra, mi történik, ha ütözéskor kinyílik a légzsák)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 26 Szerd 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miklós! A szemem barna! Evil or Very Mad Amikor nem vörös. Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
MZ_per_X
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Aug 01, 2005
Hozzászólások: 287
Tartózkodási hely: Magyarország

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 26 Szerd 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, jó, hát elnéztem egy kicsit. Rolling Eyes Wink

Angyalibaby írta:
Miklós! A szemem barna! Evil or Very Mad Amikor nem vörös. Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Morci
Standard User
Standard User


Csatlakozott: Apr 16, 2007
Hozzászólások: 19

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 27 Csüt 6:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Morci !

Köszönöm, hogy végre valaki helyretette Andi - ártatlan kék szemekkel előadott - csúsztatásait. Wink

Kedves Miklós! Smile

Ejnye, az a hátsó ülésről is látszott, hogy Andi szeme nem kék -az , hogy ártatlan- e, az nem Smile
Én mindenesetre nagyon élveztem veletek az utat (amíg el nem aludtam)

Kedves Szkallas!
Mivel azt hiszem MZ/X Morcihoz, és nem Marcihoz írt sorait nem értetted, magyarázatul csak annyit, hogy 3-an együtt mentünk, együtt jöttünk az úton.
Sajnálnám, ha "viccelődésünk" félreértésekre adna okot.
S remélem nem nézel sötétben bújkáló ellenségnek! ( Csupán megbetegedtem hétfőn, azért hagytam válasz nélkül)

A TALI AKKOR IS SZUPER VOLT( még akkor is, ha 20 kilót híztam a fotókon Very Happy )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 27 Csüt 8:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szkallas írta:
ha ez sem oldja meg a probleemaakat ! magam reeszerool eelek a lehetooseeggel.. kileepni is keesz vagyok.. s legnagyobb sajnaalatomra ( s talan maas, engem kedveloo tarsaink sajnaalata elleneere .. ) nem habozom ezt megtenni ... mert a vicc az vicc de mindennek van hataara


Kedves Barátom, nem igen tudok rájönni a problémád okára, így orvosolni sem igen tudnám.

Kérlek olvasd vissza, ki mit írt, mert másképpen fest az egész, mint gondolnád.

Itt most az a dolog van fennforgás alatt, hogy Te sértegetsz másokat, akik nem hozzád intézték szavukat.

Kérlek gondold át, és olvass.

Ölellek szeretettel Anna
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Captnemo
grállovag
grállovag


Csatlakozott: Aug 25, 2005
Hozzászólások: 573
Tartózkodási hely: Jászapáti

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 27 Csüt 8:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Barát, Szkallas!

Bizonnyal a monitorod becsapta a szemed, és MORCI helyett MARCI-t mutatott Neked!
Hidd el, itt a pécsi utazás utózöngéjét olvastad, semmi egyebet.Smile
S hogy ne maradjon keserű a szájíz, maradandó nyoma a félreértésnek, el is fog tűnni az a pár üzenet.
Továbbra is tisztelettel és barátsággal nemo, aki titokban (sem volt) kapitány:))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szkallas
Lovag
Lovag


Csatlakozott: May 22, 2004
Hozzászólások: 448
Tartózkodási hely: Ottawa, Kanada

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 27 Csüt 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anna1955 írta:
Szkallas írta:
ha ez sem oldja meg a probleemaakat ! magam reeszerool eelek a lehetooseeggel.. kileepni is keesz vagyok.. s legnagyobb sajnaalatomra ( s talan maas, engem kedveloo tarsaink sajnaalata elleneere .. ) nem habozom ezt megtenni ... mert a vicc az vicc de mindennek van hataara


Kedves Barátom, nem igen tudok rájönni a problémád okára, így orvosolni sem igen tudnám.

Kérlek olvasd vissza, ki mit írt, mert másképpen fest az egész, mint gondolnád.

Itt most az a dolog van fennforgás alatt, hogy Te sértegetsz másokat, akik nem hozzád intézték szavukat.

ezen ideezezetet olvasva belaatom " ooszuloo fejemmel .. ' ostobasaagom.. s elvetem magamtool a maasokat baantoo haszontalansaagokat Exclamation .... bizonyiteekkeent blogomban irok ooszinte megbanasom jelekeent a hozzam midig kedves Annaara gondolva..

FOGADJA MINDENKI BOCSANATKEERESEMET..

Kérlek gondold át, és olvass.

Ölellek szeretettel Anna
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2007 Szept 27 Csüt 23:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagy szeretettel gondolunk Rád kedves Szkallas.

Nagyon fontos vagy nekünk. Örülök, hogy tisztázódott benned a féreértés.

Semmi gond, ha csak az nem, hogy nagyon hiányoltunk a találkozóról..

Wink Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
10 / 10 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.41 Seconds