[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 171
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 171


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Könyvhét 2009
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Könyvhét 2009 Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 6 Szomb 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Harmadik nap reggel!!


Ma egyedül indítottam a napot, elég korán, hogy mire megérkeznek az első nézelődők, már láthassanak minket. Cool Wink
A csendben a FullExtra versei visszhangoztak a téren, és volt aki megállt és hallgatta. Laughing Laughing
Tegnap a berendezési tárgyakat kiegészítettem egy kis álvánnyal, mivel a mellettünk lévő kipakolás kicsit elnyomta a mi oldalunk látványát. Rolling Eyes
Ahogy pakolgattam, megállt egy úr. Beszélgettünk a könyvekről, a magyar írók, költők arányáról a könyvhét kapcsán. Igérete szerint vissza fog térni... Confused
Nem sokkal később megérkeztek ma délelötti "dolgozóink" is.
Mz_per_x és Bla vállalta, a most már tapasztalatból mondhatom, nem könnyű feladatot.
Az éjszakai eső az előtetőről majdnem meglocsolt minket, de kaland is kell egy ilyen eseményen, így ez is megvolt.
Első vevőként két angol férfi érkezett, akikkel Miklós nagyon barátságosan és jókedvűen beszélgetett.
Kiderült, hogy utaznak haza, és a magyar származású feleséget otthon Pankának hívják, ezért mikor meglátta az én Pankámat meg kellett állnia. Miklós elmesélte, hogy miről szól, amiből én nem sokat értettem, de remélem, hogy a kedves nej meg lesz elégedve... Embarassed Laughing
Igazán jó érzés volt beleírni a dedikációt, hogy Pankának Pankától szeretettel Laughing Laughing

A reggel hamar elszállt, magukra hagytam a fiúkat, remélem a délelőtt is élményekben gazdagan telt.
Estére csatlakozom a délutáni csapathoz, és remélem estére sokan eljöttök a könyvek éjszakájára. Wink Laughing




Hajnali vevő a láthatáron Laughing Wink









Mint kiderült két angol férfi volt a vásárló. Miklós professzionálisan kezelte a helyzetet.











Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
MZ_per_X
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Aug 01, 2005
Hozzászólások: 287
Tartózkodási hely: Magyarország

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 6 Szomb 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez az amatőr-profi dolog régóta nem hagy nyugodni, különösen mióta belevágtunk Könyvhetes akciónkba. Akárhogy ragozzuk, végül is, mi szerelemből csináljuk a dolgot.

Különös képet ad az a pavilon, ahol nagy nehezen helyet kaptunk. Egy tisztes iparos munkából élő cég mellé odafurakodott egy lelkes kis társulat, aki mindenét beleadta és beleadja a dologba, más kérdés, hogy néha e miatt lógatjuk is az orrunkat, hiszen a piac a marketing és nem a lelkesedés törvényei szerint mozog.

Rá kellene venni az érdeklődőket a vásárlásra. Na, de hogyan ? Ez itt a kérdés. Ez az igazi mutatvány, egy lejáratott címkével (amatőr) rendelkező terméket eladni. Mit használhatnánk ki mást azon kívül, hogy "ezt aztán nem kapja meg a könyvesboltokban !" Nos, erre bátran építhetünk. Továbbmegyek, erre egy egész üzletpolitika építhető, csak ügyesen kell csinálni (jönnek ezek még a mi utcánkba).

Bla máris a gyanútlanul szemlélődő célközönséghez fordul, és kifejti nekik, miért kihagyhatatlan ez a lehetőség, amivel most találkoznak. Tagadhatatlanul jól csinálja. Valamiért azonban lepereg róluk a dolog, "csak nézelődnek". Csak nem akar venni senki sem egy árva könyvet sem, hiába a csábító ajánlat, hogy világhírű szerzők dedikálják az egyes könyveket. Hogy, hogy nem, senki nem hatódik meg rajta.

A háttérben pedig folyamatosan megy Anna prezentációja. Sehol nincs ilyen az egész Könyvhéten ! És, mégis kevés ! Mi akkor a probléma ? Nincs nevünk ? Nem írunk eléggé botrányszagú dolgokat, nem elég kommerszek a dolgaink ? Esetleg más tényezőkkel van baj ?

Megérkezik mango. Lehet, hogy tud valamit, ketten azonnal vásárolnak könyvéből. Mindenesetre, megtört a jég a mai napot illetően. Anna könyvéből is vesznek. Aztán újra csend.

Naiva is befut, majd megjelenik Eroica is, és egyszercsak azon veszem észre magam, hogy egyre többen vagyunk a Fullról. Nem lehet, hogy eltévesztettem a tali napját ?

Kis idő múlva megérkezett Fényesi és Kati is, fegyveres biztosítás mellett átadjuk a Fullextra eddigi forgalmát. Most már nincs különös gond. Irány a Kajmán szigetek ! Cool

Vagy inkább a Kincsem Park ? Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kiralylany
papírsárkány
papírsárkány


Csatlakozott: Sep 05, 2007
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 6 Szomb 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mz Miklós,

nagyon jó lett ez a kis beszámolód! Smile

De mondd csak, hol vannak a képek, amiket (magadat paparazzinak álcázva) pénteken délután készítettél??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
MZ_per_X
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Aug 01, 2005
Hozzászólások: 287
Tartózkodási hely: Magyarország

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 6 Szomb 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden kompromittáló kép megvan Twisted Evil , kár reménykedni. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fényesi
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Dec 09, 2003
Hozzászólások: 1082
Tartózkodási hely: Mindig ott, és akkor

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 6 Szomb 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alkotók figyelem!

Egy javaslattal kapcsolatban várjuk írásos visszajelzéseteket vasárnap 20 óráig!

Arra gondoltunk Annával, hogy hétfőn, a Könyvhét utolsó napján kiadványainkat adhatnánk 50% engedménnyel.
Tudjuk, hogy ez sokatok számára nem kis kompromisszum, de így több esély van arra, hogy a "lapozó" érdeklődésből még több vásárlás legyen!

Gondoljátok át, és jelen fórumba várjuk válaszaitokat!

Köszönöm!
fTJános
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bla
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Nov 16, 2003
Hozzászólások: 1780

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 6 Szomb 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A magam részéről támogatom, ez változást csak a Légy nyitott!-nál és az Utazz velemnél jelent. Előbbi 900 .-helyett 500 .-lesz, mig utóbbi 1000 .- helyett 750.-.
Lehet, már holnaptól is érdemes lenne?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Si
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Oct 20, 2003
Hozzászólások: 5267

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 6 Szomb 23:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amit küldtem: Anica, CD -k minden mehet féláron. (Full tagnak már ma is Wink )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 7 Vas 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma Fullos hangosversekből készített ajándék CD-t kapnak a vásárlók.

Laughing Wink Wink


Nyilatkozzatok a könyvekről a holnapi árengedményt illetően!

Kérek mindenkit, hogy aki meg tudja oldani, az holnap délután illetve este a helyszínen vegye át a megmaradt könyveket, és a bevételt, vagy hívjon fel telefonon, hogy megbeszéljük, hogyan oldjuk meg.
06-20-335-9796

Wink Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
lena1
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Feb 22, 2007
Hozzászólások: 541

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 7 Vas 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én, beleegyezem Very Happy Köszönök mindent.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kisssp
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Mar 04, 2006
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 7 Vas 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is hozzájárulok.
Köszönettel: Péter
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
naiva
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Apr 20, 2006
Hozzászólások: 2986

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 7 Vas 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hatalmas élmény volt tegnap ( szombaton) veletek a Könyvhéten! Mondhatni tényleg összejött egy mini Fulltali a pavilonunk előtt ( ami, szerintem is a legmutatósabb, igényesen kialakított stand! ).
Jó volt beszélgetni, figyelni az érdeklődők arcát, és jó volt, hogy sorban befutott valaki a Fullról, ott volt Eroica, 102 és a-Léb Béla is pár szó erejéig, Anna, Andi, winner, mango, Léna, és persze a stand „őrei” délelőtt Bla és Mz Miki, délután Fényesi és Kati. Nagyon örülök, hogy ott lehettem, bár nincs kötetem, de eladtam egy Fulltükör –t , mert milyen a véletlen, éppen nálunk nézelődött egy régi ismerősöm, aki, azt sem tudta, hogy írok… ( Elmondhatom tehát, hogy én is dedikáltam a Könyvhéten! Hú, de nagyképűen hangzik, de tök jó érzés volt!Smile))
Nemere Istvánt, aki az 500. kötetét árulta és dedikálta meginvitáltam a Full-sátorhoz, nagyon kedves és közvetlen volt, de szerintem elfelejtette… Rolling Eyes Én azért megpróbáltam…
Embarassed
Este Fényesi a széllel megküzdve mécseseket gyújtott. Nagyon hangulatos volt.
Nagy dolog, hogy ott vagyunk, köszönet a szervezőknek, nem kevés munkájuk és energiájuk fekszik ebben a „csodá”-ban ! Örülök, hogy elmentem és kicsit én is a részese lehettem!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Artur-Brun
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Nov 01, 2007
Hozzászólások: 58
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 7 Vas 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fényesi írta:
Alkotók figyelem!

Egy javaslattal kapcsolatban várjuk írásos visszajelzéseteket vasárnap 20 óráig!

Arra gondoltunk Annával, hogy hétfőn, a Könyvhét utolsó napján kiadványainkat adhatnánk 50% engedménnyel.
Tudjuk, hogy ez sokatok számára nem kis kompromisszum, de így több esély van arra, hogy a "lapozó" érdeklődésből még több vásárlás legyen!

Gondoljátok át, és jelen fórumba várjuk válaszaitokat!

Köszönöm!
fTJános


Mindkét kötet, tehát a Kristályhíd és a csak Hapsi-bácsi is mehet az utolsó napon 900 forintért. Köszönjük a lehetőséget.
Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mickey48
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Sep 06, 2006
Hozzászólások: 712
Tartózkodási hely: Budapest.

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 7 Vas 18:10    Hozzászólás témája: Miki Hozzászólás az előzmény idézésével

Természetesen én is hozzájárulok könyvem fél áron való eladásához...

Nagy háláva köszönöm áldozatos munkátokat...


Üdvözlettel Miki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aranytk
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Dec 18, 2005
Hozzászólások: 288
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 7 Vas 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyerekek... Isteni volt ott lenni!!! Felejthetetlen élmény volt megélni a Könyvhét hangulatát. Amikor kiérkeztünk Jánossal szombaton, hogy átvegyük a szombat délutáni "műszakot", olyan megható volt szembesülni azzal, hogy eljutottunk idáig. A technika lenyűgöző volt, és az a sok-sok kötet... szóval... ezt az élményt nem lehet elfeledni!
A könyvek éjszakájának mécses-hangulata pedig csak tetézte mindezt.

Végtelenül örülök, hogy ott lehettem, és köszönöm, köszönöm minden szervezőnek és ügyeletet tartónak, a fáradságos munkát!

A felvetett kérésre pedig az a válaszom, hogy természetesen én is hozzájárulok az 50%-os engedményhez! Mindkét kötetem mehet féláron.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2009 Jún 7 Vas 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még esőben is lehet élvezni, végül is egész délután esett majd elállt

Viszont ami most estére lett, az már azzal fenyegetett, hogy elmossa a szép köteteket a víz.

Félhétkor így bezártunk. Reméljük a holnapi napon kegyesebb lesz hozzánk az időjárás.

Wink Laughing

A szombat este életreszóló élmény volt... Köszönöm, hogy eljöttetek, hogy együtt örülhettünk. A csillogó tekintetek látványa minden fáradtságot megért...


Wink Wink Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
4 / 5 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.54 Seconds