[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 137
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 137


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - 3. Fullextra alkotótábor
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
3. Fullextra alkotótábor Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 1 Szerd 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samway írta:
Szeretném megkérdezni, hogy kocsival ha oda érünk , ki van táblázva a városon belül, hogy merre található a park ahol lesz a tali?

Mert én notórius eltévedő vagyok...ezért is jó hogy 3 napos Smile)))

puszi nektek már nagyon készülünk, hogy találkozzunk veletek...

samy Laughing Embarassed


Bátran érdeklődj a helybéliektől...Smile)))

Először én is nehezen találtam meg, mert ki kell menni a városszélére.
Tábla nem sok van Cool Cool Jó magyar szokás szerint. Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Samway
Királyfi
Királyfi


Csatlakozott: Feb 11, 2004
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 1 Szerd 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszike...ha minden igaz Cegléd felől érkezünk...ha nem jön közbe Záhony...ki tudja...a GPS nem igazán müxik jól...kb. 60 ezres baja van Smile))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
stando
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Apr 01, 2006
Hozzászólások: 702
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 1 Szerd 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is érkezem, de hogy mely- és mikor-tájt azt már ismerem. Wink Szóval leszállítanak a dombra, aszongyák. Aligvár, vagy stando? Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 1 Szerd 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Marosi úrral megbeszéltem a tábortüz rakás lehetőségét.

Azt mondta, van "kis" hely a dombon... Cool Laughing Wink

Nyársakat hozzon aki tud... Wink Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 1 Szerd 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elég sok autó lesz ott, tele van nivo-pálcával!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
winner
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Mar 18, 2006
Hozzászólások: 2881

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 2 Csüt 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na! Akkor holnap találkozunk...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
LEKA
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Oct 02, 2004
Hozzászólások: 413
Tartózkodási hely: Szolnok

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 2 Csüt 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szombaton reggel megyek és vacsoráig leszek.
Kincsem tálat kérek (ha még lehet) - ha nem majd megoldom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 2 Csüt 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LEKA írta:
Szombaton reggel megyek és vacsoráig leszek.
Kincsem tálat kérek (ha még lehet) - ha nem majd megoldom.


Nagyon örülünk... Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 3 Pént 5:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pillanatképek az előző alkotótáborokból

Naiva készítette Laughing Laughing Laughing


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 6 Hétfő 7:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Várni sokáig tartott és eltelt egy szempillantás alatt.

Rendkívül jól éreztem magam veletek.

Mindenkinek köszönöm az aktív részvételt, az egymásra figyelést.

Igazi csapat voltunk, ami ritka, ha ennyi embernek kell egymáshoz alkalmazkodni.

Winner és Naiva nagyon színvonalas vetélkedőt állított össze, és a csapatok nagyon nagy felkészültséggel állták a próbát.

Fényesi előadását pisszenés nélkül hallgattuk. Előadó képessége mindig elvarázsol. Aki még nem látta, nem hallotta Őt beszélni, elképzelni sem tudja milyen az a kisugárzás amellyel Ő rendelkezik.

A beszélgetés egymás műveiről, nagyon kellemes meglepetés volt, az aktivitásotok miatt, az igazán hozzáértő megnyilatkozásokkal.

A versversenyben is született hat mű, mely megőrzi ezt a kedves három napot örökre.
Első helyezett alamina lett, második Norbi, harmadik kismezei műve.

A három nap koronája, a Full első eljegyzése volt.
Aranytk és Fényesi egy Full találkozón ismerték meg egymást, és most meglepetésként velünk osztották meg azt a boldogságot, hogy eljegyezték egymást. Mindannyian könnyekig meghatódva hallgattuk, egymásnak mondott csodálatos szavaikat.
Végtelen boldogságot kívánok nekik szeretettel egész hátralévő életükre.

Kellemesen fáradt vagyok, még elzsibbadva kicsit a három nap sűrűségétől, azok a gondolatok foglalkoztatnak, hogy érdemes tenni a Fullért, érdemes ezt a csapatot időről időre összetoborozni, mert rendkívüli élmény az amellyel megajándékozzuk egymást.

Remélem legközelebb még többen lesztek közöttünk, mert hiányzott mindenki, aki nem tudott eljönni.

Szeretettel ölellek benneteket, és KÖSZÖNÖM!!

Wink Laughing Wink Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fényesi
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Dec 09, 2003
Hozzászólások: 1082
Tartózkodási hely: Mindig ott, és akkor

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 6 Hétfő 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki nem volt velünk, annak nem könnyű elmondani milyen volt az idei tábor. Érzem, hiszem, tapasztaltam, hogy egyre inkább megerősödik az, ami éltetője minden emberi kapcsolatnak: a szeretet. A szeretet, és minden, ami ezzel kapcsolatos. Úgy, mint az egymásra figyelés, a másik véleményének tiszteletben tartása. Maradjon így!

Itt és most Katim nevében is köszönöm, hogy megoszthattuk veletek örömünket! Köszönjük a jókívánságokat!
Legyen Nektek is Igaz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
naiva
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Apr 20, 2006
Hozzászólások: 2986

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 6 Hétfő 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Összetartozás, egymásra figyelés, egymás elfogadása, szeretet... - ezek a szavak jutnak eszembe, ha visszagondolok a táborra. Sokmindenről lehetne írni, MINDEN jó volt veletek!
Nagyon izgultunk a vetélkedő miatt, hisz nem könnyű olyan kérdéseket összeállítani, ami se nem túl könnyű, sem nem túl nehéz, amiből tanulunk és ami sikerélményt ad... Én, Laci nevében is köszönöm a hozzállásotokat, az együttműködést, remek emberek vagytok!
Kati és János! Most is könnybe lábam a szemem, ha visszagondolok a meglepetés-eljegyzésetekre... Köszönjük, hogy megosztottátok velünk ezt az életetekben nagy eseményt, boldogság-könnyeket csalva mindenki szemébe.
Minden pátosz, és hamisság nélkül üzenem a résztvevőknek: szeretlek benneteket! Wink Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alamina
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Apr 11, 2008
Hozzászólások: 51

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 6 Hétfő 12:18    Hozzászólás témája: é Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi is szeretünk Zsuzsi. Gratulálok mégegyszer a vetélkedőhöz. A Ti érdemetek, hogy ilyen jól sikerült. Kati és János pedig rendkívüli emberek.János előadása érdekes élmény volt, Kati meg ahogy előadta azt a verset...Szép volt az eljegyzés. Köszönöm, hogy velünk osztottátok meg. Örülök, hogy közöttetek lehettem. Embarassed Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
winner
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Mar 18, 2006
Hozzászólások: 2881

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 6 Hétfő 17:17    Hozzászólás témája: Re: é Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak ismételni tudom az előttem szólókat (írókat), nagyon jó volt, hasznos volt, kár, hogy vége.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Samway
Királyfi
Királyfi


Csatlakozott: Feb 11, 2004
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2009 Júl 6 Hétfő 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindent elmondtatok már előttem és ismétlésekbe nem akarok bocsátkozni...egy baja volt csak a tábornak... " gyorsan elillant a három nap". Sokat tanultam megint és remélem mindenki, feltöltődve ment haza. Azt sajnálom, hogy annyira gyorsan kellett távoznunk. Szívesen lőttem volna az íjjal, még akár mozgó célpontra is Smile)))) még az "oldalszél" sem befolyásolta volna a találatot.
Komolyra fordítva a szót, mint már annyiszor jó volt veletek-köztetek.
A szervezőknek, lebonyolítóknak őszinte elismerés a legmagasabb fokon.

samy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Következő
12 / 13 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.40 Seconds