[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 164
Tag: 2
Rejtve: 0
Összesen: 166

Jelen:
Tagi infók Almasy Küldhetsz neki privát üzenetet Almasy Almasy
Tagi infók Anna1955 Küldhetsz neki privát üzenetet Anna1955 Anna1955


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - FullFarsang - 2010 február 27.
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
FullFarsang - 2010 február 27. Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
agnes
Lélekhercegnő
Lélekhercegnő


Csatlakozott: Jul 09, 2004
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 25 Csüt 9:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!


Ki tudna jönni valaki értem, mert elromlott a serűm motorja, és addigra nem tudják újra terercselni.....

Bár most elég jól vagyok, de nem vagyok ismerős, és elég lassú vagyok még, ...ha eltévedek, talán a nyárra odaérek.

Ha lenne valaki, akkor hol? Állomás? Ötlet,.. és egyéb Smile)))

Jaj oda nem menek az messze van Smile))))))))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eroica
Királylány
Királylány


Csatlakozott: Feb 05, 2006
Hozzászólások: 375
Tartózkodási hely: Békéscsaba

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 25 Csüt 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól számoltam? Harminchatan leszünk? Ez igen!!!!... és mennyi új arc!
A régieket meg olyan jó lesz újra megpuszilni! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 25 Csüt 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

agnes írta:
Sziasztok!


Ki tudna jönni valaki értem, mert elromlott a serűm motorja, és addigra nem tudják újra terercselni.....

Bár most elég jól vagyok, de nem vagyok ismerős, és elég lassú vagyok még, ...ha eltévedek, talán a nyárra odaérek.

Ha lenne valaki, akkor hol? Állomás? Ötlet,.. és egyéb Smile)))

Jaj oda nem menek az messze van Smile))))))))


Természetesen megszervezünk mindent.

Írd a pontos érkezés időpontját, és helyét.

Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
agnes
Lélekhercegnő
Lélekhercegnő


Csatlakozott: Jul 09, 2004
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 25 Csüt 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megnéztem!

Vonat: 13:52 Nyugati vagy

14:07 Nyugati





Amelyik könnyebb,
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nefelejccss
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Jul 19, 2004
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Szolnok

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 25 Csüt 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A jelenlegi körülmények között sajnos nem mehetek (de orvosom is szigorún megtiltotta), pedig szerettem volna szemtől-szembe bocsánatot kérni sokatoktól.
Ami további pozitívum távolmaradásomban, hogy nem viszek magam-sütötte nyalánkságot, aminek megkóstolásától önzetlenül megmentem a társaságot:))
Kívánok nektek nagyon jó mulatást, derűs órákat!
Szeretettel: Nefi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tiszavirag
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Sep 21, 2007
Hozzászólások: 78
Tartózkodási hely: Esztergom

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 25 Csüt 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Belépőnek viszek magammal egy Lóci nevű meglepetést. Smile

A parkolással sem lesz gondom, magammal viszem a lábaimat, nem hagyom a parkolóban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Baggio011
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Feb 02, 2008
Hozzászólások: 232

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 26 Pént 9:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves fullosok!

Sajnos nem várt dolog történt tegnap,negyed 3-kor hazaküldtek a munkahelyemről.Elkaptam egy vírusos gyomorrontást,este 39,6 fokos lázam volt,így sajnos nem tudunk részt venni a bulin.Vérzik a szívem,hiszen annyira készültem.Jelenleg felkelni sem tudok,és imádkozom,hogy legalább a gyógyszer megmaradjon bennem.
Nagyon sok puszit küldünk!
Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eprecske
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Jun 30, 2008
Hozzászólások: 169
Tartózkodási hely: Békéscsaba

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 26 Pént 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Baggio jobbulást! Hiányozni fogtok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 26 Pént 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Baggio, nagyon elkeseredtem. Crying or Very sad Crying or Very sad

Gyógyulj meg nagyon gyorsan.

El sem tudom hinni, hogy nem lesztek ott. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



Most értünk haza a pakolásból.

Még ez is jó móka volt....Smile)))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 26 Pént 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dolgozgattunk... Laughing Laughing












Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
csitesz
Aranyember
Aranyember


Csatlakozott: Jun 17, 2006
Hozzászólások: 379
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 27 Szomb 6:11    Hozzászólás témája: tali Hozzászólás az előzmény idézésével

Húúúúúúú mennyire sajnálom, hogy nem lehetek Veletek! Már a dekoráció is szuper! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szemilla
Bűbájos Vadalma
Bűbájos Vadalma


Csatlakozott: Aug 16, 2005
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 27 Szomb 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érezzétek nagyon jól magatokat!
Én sajnos nem tudok ott lenni Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 28 Vas 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével



Nézem ezt a képet.
A tegnapi nap csodája még itt zsong bennem, az üres székeken újra élednek bennem a mozdulatok, az arcok, a nevetések, az önfeledt rácsodálkozás az előadókra, és a sok kacaj.

Elmúlt, és még nem is tudom teljesen feldolgozni, minden részlet villózik.

A nyitásként látható csodálatos film, melyet Tornyai Tibor festőművész (nálunk egyszerűen Bluesky Tibi Laughing ) készített képeiről. A zene hatása is leírhatatlan, főleg, hogy a végén azt is megtudtuk, az is saját szerzeménye.
Naiva és winner, az örök nevettető páros, fáradhatatlanul készülnek minden találkozóra, és még a bájos bakik Laughing Laughing is a helyükön ülnek...Fantasztikusak.
Fényesi és 102, csodálatos előadók is. Humoruk utánozhatatlan, könnyeket csaltak a szemünkbe a nevetéssel, és úgy láttam, Ők is élvezték minden pillanatát az előadásnak. Eroica utánozhatatlan bájjal tolmácsolta nekünk mosolygós gyermekverseit, melyekre mindig rácsodálkozom, valahányszor Tőle hallhatom. Más az így, mint ahogy én olvasom fel az unokámnak. Talán el kellene gondolkodnia, hogy egy csokrot hangosan is elkészítsen a nagyközönség számára. Csitesz művét fényesi tolmácsolta, és valóban jól adta elő, de bennem ott maradt a hiány, Józsi hiánya. Így voltam Somannal is. Monológját a_leb előadásában hallhattuk, profizmusra valló kivitelezésben, de hiányoztál Ottó, mint ahogy mindenki, aki nem tudta velünk tölteni ezt a feledhetetlen délutánt.
Jót nevettünk felix versén is, amelyet fényesi tolmácsolt, és stando Ági is az ő csendes humorú mosolygós előadásával, jelmezével, igazi színfolt volt a délután palettáján, akár az életből ellopott matematika óra, Tiszavirággal, Mz_per_x-el... Wink Wink
Kevés alkotó mondhatja el a Fullon, hogy párja igazi előadóművész...Prince60 egy ilyen társsal büszkélkedhet, élmény volt Tőle Zoli prózáját hallgatni... Laughing Laughing
És a meglepetés, amelyet nagy szeretettel készítettünk elő, titokban susmutoltunk, hogy az ünnepelt semmit ne vegyen belőle észre.
Norbert, mégegyszer Isten éltessen, és kívánom, hogy nagyon boldog légy.
Lesz majd egy összeszedettebb beszámoló is, de nekem, most le kellett írnom, hogy a mosolyotok, a tehetségetek, a szeretet amely árad belőletek egymás iránt, olyan élmény, annyi pluszt ad, hogy soha nem hagynék ki egyetlen egy pillanatot sem.

Köszönöm, hogy jöttetek, hogy sokan együtt tölthettük ezt az igazán vidám és felejthetetlen délutánt és estét.

Ölellek Benneteket végtelen nagy szeretettel. Wink Wink Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kiralylany
papírsárkány
papírsárkány


Csatlakozott: Sep 05, 2007
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 28 Vas 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bár egy kicsit nagyon le voltam lassulva, remélem ebből semmit nem vettetek észre. Embarassed

Sajnáltuk, hogy nem adhattuk elő, az erre az alkalomra írt "versenyművünket" de Gábor nélkül nem lett volna az igazi, és most az ő gyógyulása a fontos!

Itt is mégegyszer szeretném megköszönni Annának, és Jánosnak, és mindenki másnak, aki benne volt az összeesküvésben, hogy ilyen remekül sikerült meglepnünk Norbit!
Ha leülepednek az események, talán ő maga is ír majd valami "élménybeszámoló félét" az átélt sokkól. Wink Laughing Laughing

Nagyon jó volt Veletek, viszontlátni a régieket, és találkozni az újakkal!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anne20
Kisangyal
Kisangyal


Csatlakozott: May 23, 2005
Hozzászólások: 353
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2010 Feb 28 Vas 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Mindenkinek a kellemes estét, a rengeteg szervezést! A remek hangulatot, amit okoztatok! Nagyon jól éreztem magam veletek!

Már nagyon hiányoztatok!

Lara, Neked külön köszönöm az óriási meglepetést a lufimon Smile

Anna, Samy, a barátságotokat köszönöm elsősorban!

Norbi, neked pedig ismételten boldog születésnapot kívánok!

Sok puszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
8 / 9 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.43 Seconds