[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 259
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 259


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Fullextra majális
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Fullextra majális Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 9 Vas 7:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mit is mondhatnék a tegnapról, mikor még most is itt dobog a szívemben minden perc.

Köszönöm, hogy eljöttetek, köszönöm, hogy megajándékozhattuk egymást azzal az energiával, amelyet csak tőletek nyerhet az ember.

Thomba és kedves felesége igazi meglepetés volt, hiszen ők nagyon messze élnek tőlünk, és nagyon jó, hogy találkozhattunk...Smile))

Baggio011 Gáborunkat is jó volt végre újra látni, jó volt biztosan érezni, hogy javul, és egyre erősebb, és legyőzte a súlyos bajt. Köszönjük Gábor, hogy még így, lábadozva is vállaltad, hogy eljössz közénk. Hatalmas ölelésem érte. Smile))

Hazafelé Norbert megfogalmazott egy mondatot, amit nem biztos, hogy tökéletesen idézek, de az érzéseimet fogalmazta meg.

Ezek a találkozások, időröl-időre feltöltik az ember lelkét, hihetetlen, hogy vége egy szempillantás alatt. Mikor csomagolunk, már a következőt várjuk.

Köszönöm, hogy részese lehetek a cspatnak, hogy velem tartotok, és megajándékoztok ezzel a nélkülözhetetlen élménnyel.

Aranytk Katinknak, ma van a szülinapja, ezért itt is mégegyszer kívánok neki nagyon sok boldogságot, egészséget, és azt, hogy álmai maradéktalanul megvalósuljanak.

Isten éltessen Katika!


Wink Wink

Akik nem tudtak velünk lenni, nagyon hiányoztak.

Tiszavirág kisfia korházba került, ezért kénytelenek voltak távol maradni Mz_per_X-el. Innen küldjük aggódó jókívánságainkat, hogy nagyon hamar felépüljön.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
norbert
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Oct 16, 2007
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 9 Vas 7:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Újat, többet, a tegnappal kapcsolatban nem tudnék mondani. Azt a többletet csak érezni lehet. Mint mindig. Very Happy Wink Megint egy igazi, nagy élménnyel lettem/lettünk gazdagabbak.

Köszönet érte Nektek!
Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Attila61
Isten ostora
Isten ostora


Csatlakozott: Dec 27, 2009
Hozzászólások: 865

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 9 Vas 7:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden találkozó egy újabb élmény mellyel gazdagabb leszek!
Köszönet mindenkinek! Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Baggio011
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Feb 02, 2008
Hozzászólások: 232

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 9 Vas 8:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon szépen köszönöm MINDENKINEK ezt a csodálatos délutánt!

Fantasztikusan éreztem magam újra köztetek, erre várok az ominózus februári nap óta. Smile

Szerencsére napról-napra erősebb leszek, és a Veletek történő tegnapi találkozás még inkább dobott egyet az amúgy is egyre jobb egészségi állapotomon! Smile

Hálásan köszönöm Nektek!!!!

Millió puszi Mindenkinek! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kiralylany
papírsárkány
papírsárkány


Csatlakozott: Sep 05, 2007
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 9 Vas 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi újat tudnék hozzáfűzni? Már minden elmondatott...

Egy munkában töltött nap után jó volt köztetek feltöltődni. Köszönöm az élményt! Igazán élveztem az előadásokat! Kivétel nélkül mindenkiét! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
stando
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Apr 01, 2006
Hozzászólások: 702
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 9 Vas 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Laughing Nagyon jól éreztem magam köztetek, veletek. Kisboszi, neketek külön köszönök mindent! Very Happy Nagyölelés mindnyájatoknak, virtuál is. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Lacoba
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Dec 23, 2005
Hozzászólások: 2351
Tartózkodási hely: Zagyvaróna

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 9 Vas 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Isten Éltessen Katika!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aranytk
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Dec 18, 2005
Hozzászólások: 288
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 9 Vas 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Full-társaim!

Meghatódva nézegetem most a találkozón készült fotókat, de bevallom, mióta elváltunk egymástól, nem telt el úgy óra, hogy ne gondoltam volna Rátok... Úgy érzem, kevés lesz szavakkal megköszönni mindazt, amit kaptam ez alkalommal Tőletek, mert ez a nap felejhetetlenül beíródott az emlékeimbe. Mégis, próbálom megköszöni Nektek... Igen, valahányszor együtt vagyunk, mindig valami megmagyarázhatatlan jó érzés tölti meg a lelkem. Az összetartozás parányi, mégis hihetetlenül erős szigetének érzem ezt a közösséget. Kincses sziget ez, ami mindannyiunk egyéniségéből formálódik egyedivé. Ahogy nézem a képeket, az eggyé kovácsolódás érzése erősödik meg bennem, hiszen az ország különböző szegleteiből érkezünk, izgalommal készülve, várva a találkozás pillanatait, hogy lelkünk féltett darabjait nyújthassuk egymás felé. S túl lépve az irodalom melletti elkötelezettségünkön, már nem első alkalommal élünk meg együtt olyan személyes pillanatokat, melyek felejthetetlen emlékként íródnak bele az életünkbe. Ez alkalommal én is olyan személyes ajándékot vihettem haza magammal, amire tudom, ezentúl sem tudok majd meghatottság nélkül tekinteni. SZERETET. Talán ez az egyetlen szó az, ami összefoglalja a bennem maradt érzéseket. 44 éves lettem. Nem is sejtettem, hogy ilyen meglepetésben lesz részem ez alkalomból. Az átlagosnál fokozottabb rám figyelés ellenére sem gyanítotam, hogy mire készültök... Amikor váratlanul megláttam, hogy a készülő kötetem borítójának tervét tartjátok felém a kezetekben, vagy amikor János váratlanul elkezdte felolvasni a szívemnek egyik kedves versemet... furcsállottam, de nem értettem, miért irányul rám ennyi figyelem... bevallom, zavart is, mert nem illő így középpontba kerülni - gondoltam... és amikor János bejelentette, hogy most lesz a születésnapom, csakis akkor értettem meg a nap történéseit... és az események koronájaként, amikor megláttam belépni tőlem távol élő barátnőmet a férjével... Mit is mondhatnék... Köszönöm Neked, János, hogy mindezt ilyen gondos figyelmességgel megszervezted... és köszönöm Mindannyiótoknak, akik segítettetek benne, s akik együtt örültetek velem. Köszönöm az együtt ünneplést, a tortát, a pezsgőt, a virágot, a csokit, az öleléseket... MINDENT. A közétek tartozás szép érzésével viszem tovább az emlékeket és tudom, ebben az elgépiesedett, rohanó világban ez mennyire különleges ajándék, mennyire csodálatos dolog...

Ölellek Benneteket Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aranytk
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Dec 18, 2005
Hozzászólások: 288
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 9 Vas 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a jókívánságot, Lacoba!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
MZ_per_X
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Aug 01, 2005
Hozzászólások: 287
Tartózkodási hely: Magyarország

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 10 Hétfő 22:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jókívánságotokat Dalma és Lóránd nevében is köszönöm. Állítom Nektek, hogy Lórándot számítógép hiánya nagyobb csapásként érte, mint maga az orvosi probléma.

Tény, hogy hősiesen viselte a megpróbáltatásokat, különösen, ha figyelembe vesszük az elvonókúra időtartamát. Wink

Miklós
Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tiszavirag
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Sep 21, 2007
Hozzászólások: 78
Tartózkodási hely: Esztergom

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 11 Kedd 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm, hogy gondoltatok Ránk!
Kedves Kati, nagyon sok boldogságot Kívánunk születésnapod alkalmából, és nemcsak erre az egy napra! 

Megpróbálom leírni az eseményeket, érdekességként is, hogyan lehet optimizmussal elviselhetővé tenni a nehezebb helyzeteket is.

Péntek délután kezdett fájni a Lóci hasa, először sima hasfájásként, majd lokalizálódott jobboldalra, és erősödött. A testvérei és az Orsi barátja Szaki, körbeülték, szórakoztatták. Nem is volt ideje megijedni vagy elkeseredni, inkább nevetett.

Mikor látszott, hogy ez nem egyszerű hasfájás, Édesanya megvizsgálta, és azt mondta, vakbélgyulladás lehet. Így nem lehetett az éjszakát megvárni, hívtam a mentőt.

Először a központ vette fel a telefont, és miután meghallgattak, mentő ígéretével letették a telefont. Közben a 3 csemete fogadást kötött, mikorra érkezik a mentő.

25 perc múlva mentő helyett egy doktornő hívott, aki elkezdett kérdezgetni, de nagyon felületesnek tűnt, épp csak azt nem mondta, hogy egy sima hasfájással ne zaklassam. Miután mondtam, hogy Édesanya gyermekgyógyász, csak régóta nyugdíjas, végre komolyan vett, teljesen más jellegű kérdéseket tett fel, majd kaptunk egy újabb „jön a mentő” ígéretet. Ez persze újabb fogadással járt.

23 perc múlva megjöttek az ügyeletes dokik. Ők is vakbélgyulladást állapítottak meg, és most már ők hívták a mentőt. „Mikorra jön?” kérdésemre azt mondták, 2 órán belül. Ez újabb fogadásokkal járt, de egyikük se nyert, mert a mentő 10 percen belül itt volt. Előtte a doki még a sebészetet is felhívta, hogy vakbélgyulladás-gyanús gyereket küldenek.

Innentől kezdve felgyorsultak az események, mindenhol tárt karokkal, ill. ajtókkal fogadtak. Éjszaka fél 2-ig vizsgálták váltott orvosok változatos módszerekkel, eszközökkel. Éjszaka és szombaton is 2-3 óránként nézegették.
Ahhoz képest, hogy milyen nehezen lehetett ügyeletes dokihoz és mentőhöz jutni, utána már csak jó véleménnyel vagyok a kórházi ellátásról.
Reggelre kezdett megszűnni a gyulladás, és délre, mire Miklós megérkezett Lócinak már km-hiánya is volt, szerencsére a kórház udvarán lakott egy macska-család, unatkozó betegek szórakozására.
Vasárnap papíron még a kórházban volt, de mivel nagyon látványosan tud unatkozni, hazaengedték.

Ami Lócit illeti, nem félt egy esetleges műtéttől, a fájdalmat is viszonylag jól tűrte, legnagyobb bánata a számítógép hiánya volt. Ezt viselte a legnehezebben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aranytk
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Dec 18, 2005
Hozzászólások: 288
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 11 Kedd 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága Dalma!
Örülök, hogy jobban van Lóci, és a kalandos kórházba jutás pozitív élménnyel végződött. A beszámolód nagyon tetszett - valóban sugárzó optimizmusból fakadt. Persze, utólag, mikor elvonulnak a viharfelhők, már mindent színesebben látunk... szóval nem irigyellek az izgalomért, aggódásért, az a jó, hogy minden jól alakult! Köszönöm a köszöntésed, és Lócinak türelmes lábadozást kívánok, szeretettel!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
fényesi
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Dec 09, 2003
Hozzászólások: 1082
Tartózkodási hely: Mindig ott, és akkor

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 12 Szerd 6:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örvendetes Kedves Dalma, hogy ilyen könnyen túltettétek magatokat a történéseken!
Üdvözöllek benneteket!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
stando
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Apr 01, 2006
Hozzászólások: 702
Tartózkodási hely: Pécs

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 12 Szerd 7:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyölelésem mindőótöknek, Dalma. Örülök, hogy ennyire simán megúsztátok a "kalandot". Smile Lóci! Kellemes lábadozást Neked! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Baggio011
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Feb 02, 2008
Hozzászólások: 232

HozzászólásElküldve: 2010 Máj 12 Szerd 9:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Lóci! Nagy örömmel olvasom, hogy jobban vagy.Smile
Ezerrel szorítok Neked, lábadozzunk együtt, mert a meccsen már mindkettőnknek ott kell lennie!
Nagy szükség van ám Rád is!

Mielőbbi jobbulást Kívánok! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.43 Seconds