[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 159
Tag: 0
Rejtve: 0
Összesen: 159


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Könyvhét 2012
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Könyvhét 2012 Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vorosliliom
Extra User
Extra User


Csatlakozott: Jul 27, 2008
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Debrecen

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 10 Vas 9:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csodaszép nap volt a tegnapi. Köszönet Annának az önzetlen munkáért, és köszönöm Mindenkinek, aki ott volt (még azoknak is akik csak lélekben tehették meg).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
georadno
Standard User
Standard User


Csatlakozott: May 01, 2012
Hozzászólások: 19

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 10 Vas 9:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vorosliliom írta:
Csodaszép nap volt a tegnapi. Köszönet Annának az önzetlen munkáért, és köszönöm Mindenkinek, aki ott volt (még azoknak is akik csak lélekben tehették meg).



Én is itt szeretném hálámat és köszönetemet kifejezni, az Annának és a többieknek is akikkel örülök, hogy találkozhattam, és akikkel nem sikerült összefutni azokat is köszöntöm!
Nagy élmény volt még akkor is, ha hajnal 3 órától éjfélig kellett talpon maradni(annyira nem is voltam fáradt mint gondoltam). Lehet sokat nem tudtam hozzáadni a munkámmal, de figyeltem és jövőre kicsit rutinosabb résztvevő leszek talán Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szilfer
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Mar 29, 2011
Hozzászólások: 210
Tartózkodási hely: Érmihályfalva

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 10 Vas 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A remek hangulatban zajló rendezvényről szerencsésen hazatértem. Örülök, hogy Veletek lehettem, jó volt régi ismerősökkel és új arcokkal is találkozni, köszönöm kedvességeteket, elkötelezett hozzáállásotokat a közösségi élményhez! Annának külön hálás vagyok önfeláldozó munkájáért. A képeket nézegetve itt zsibong még bennem az eltelt három nap minden szép élménye.
Szeretettel ölellek Benneteket!
Feri Smile Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
winner
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Mar 18, 2006
Hozzászólások: 2881

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 10 Vas 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap olyan hulla fáradt voltam, hogy nem volt erőm írni. A szombat a vártnál gyengébb forgalommal de teli élménnyel és örömteli találkozásokkal.
A mai napra ugyan ez mondható. Volt forgalom, némi eső, de átvészeltük. Volt néhány örömteli vásárlónk. Ott jártak az a_leb szülei nagyon örültünk nekik, és persze még néhány ismerős vagy kevésbé ismerős. És persze a legnagyobb öröm az ismeretlen olvasó.
Volt némi kis gubanc, nem is egy, de megoldottuk.
Holnap a záró nap.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 10 Vas 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon köszönöm a sok segítséget.

Sajnos egy hirtelen rosszullét, a mai délutánt meghiúsította számomra, és nem tudtam a vállalt délutánt megvalósítani.
Baggio011, naiva és winner segítettek ki, melyet nagy hálával köszönök.

Sajnálom, hogy ma nem lehettem veletek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
naiva
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Apr 20, 2006
Hozzászólások: 2986

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 10 Vas 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is hazaértem szerencsésen, bár maradtam volna még tovább is, de várnak újra a szürke hétköznapok. Én nem várom őket annyira:))

Remek 4 nap volt, nagyon-nagyon örülök, hogy személyesen megismerkedhettem új arcokkal, akiket eddig csak nick névről ismertem:)
Bennem is itt "zsibonganak" még az átélt élmények, az események, a nagy beszélgetések, a tegnap esti tánc az esőben és még sorolhatnám!Smile))
Köszönöm mindenkinek a kedvességét, örülök, hogy ilyen remek csapatunk van! Wink Wink

Annám, jobbulást, többet kellene pihenned! Köszönöm Neked, hogy lehetővé tetted részvételünket, a sok munkát, és hogy vagy nekünk!Smile)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Teru
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Oct 06, 2005
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 10 Vas 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anna1955 írta:
Nagyon köszönöm a sok segítséget.

Sajnos egy hirtelen rosszullét, a mai délutánt meghiúsította számomra, és nem tudtam a vállalt délutánt megvalósítani.
Baggio011, naiva és winner segítettek ki, melyet nagy hálával köszönök.

Sajnálom, hogy ma nem lehettem veletek.


Drága Annám, mielőbbi jobbulást, remélem nem nagyon komoly a dolog...
Ölellek szeretettel Teru
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
georadno
Standard User
Standard User


Csatlakozott: May 01, 2012
Hozzászólások: 19

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 10 Vas 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

naiva írta:
Én is hazaértem szerencsésen, bár maradtam volna még tovább is, de várnak újra a szürke hétköznapok. Én nem várom őket annyira:))

Remek 4 nap volt, nagyon-nagyon örülök, hogy személyesen megismerkedhettem új arcokkal, akiket eddig csak nick névről ismertem:)
Bennem is itt "zsibonganak" még az átélt élmények, az események, a nagy beszélgetések, a tegnap esti tánc az esőben és még sorolhatnám!Smile))
Köszönöm mindenkinek a kedvességét, örülök, hogy ilyen remek csapatunk van! Wink Wink

Annám, jobbulást, többet kellene pihenned! Köszönöm Neked, hogy lehetővé tetted részvételünket, a sok munkát, és hogy vagy nekünk!Smile)


Kedves! Erre egy régi versemet ajánlom neked és örülök, hogy találkozhattunk, és beszélgethettünk:

Táncoltál már esőben tangóra?

Lassan magamat is bele mintázom,
mikor idő vesszejével bajlódom,
ujjaimmal velük kardként vívódom,
gyökeret eresztenek a kosáron.

Lassabban próbálom fonni az időm,
a hatalmam játszik vele oly bátran,
büntetésem önkorbács, ha hibáztam,
de csak kevesebb lett a szabadidőm.

Amíg megállítani igyekeztem,
addig elsuhant az futón felettem,
Maradtam én és az utolsó óra:

Ha az idő állt, rohantam vesztembe,
Mikor rohant, én vártam vezekelve,
s már nincs időm esőben egy tangóra.

a képeket ide kérem tőled, ha lehet: radno@citromail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
naiva
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Apr 20, 2006
Hozzászólások: 2986

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 10 Vas 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Gyuri!Smile Szép vers!!!
A tangó kimaradt, de csak mert summer Zsu nem hozott rózsát Laughing Laughing
Én is örültem neked, remek ember vagy!Smile)
Képeket remélem holnap tudom küldeni, nagyon jóóók lettek:))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Baggio011
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: Feb 02, 2008
Hozzászólások: 232

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 11 Hétfő 5:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon jól éreztem magam Veletek a Könyvhét hétvégéjén, ráadásul nem is egy meglepetésben volt részem.
Mindenképpen ide sorolnám, hogy vasárnap este 7órakor találkozhattam Enderrel, aki alaposan meglepett, mivel ő tudta, ki vagyok én, de nekem gőzöm sem volt róla, hogy ő kicsoda Smile

Két éve találkoztunk volna egy farsangi buli alkalmával, de mint tudjuk pont azon a héten kerültem a szívemmel kórházba.

A lényeg, hogy fantasztikusan éreztem magam, Annának jobbulást kívánok, valamint nagyon köszönöm a segítséget Zsuzsinak és Lacinak, főleg a vasárnapi napon, hogy nem hagytak magamra. Smile

Pusszantás Mindenkinek! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zanzaa
FullExtra User
FullExtra User


Csatlakozott: Jun 03, 2005
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: mindenhol ott vagyok, mindenhol élek :)

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 11 Hétfő 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó látni a képeket, olvasni az élményeiteket. Mindannyiótoknak gratulálok Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
winner
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Mar 18, 2006
Hozzászólások: 2881

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 11 Hétfő 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na gyerekek! Bezártunk... Most megyek és kialszom magam. A többit utána leírom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Eroica
Királylány
Királylány


Csatlakozott: Feb 05, 2006
Hozzászólások: 375
Tartózkodási hely: Békéscsaba

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 11 Hétfő 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Drágáim!!
Nehéz 4 napon vagyunk túl.
Örülök, hogy találkoztam Annával, Naivával és Winerrel! Szépek és sikeresek voltatok! Sajnálom, hogy a többiekkel nem futottunk össze, főként azokkal, akikkel oly régen találkoztam , ill.még soha.
Lénát és Liliomot messziről láttam még valakivel, de az illetőt eltakarta a tömeg. Bőszen integettem pedig. Sajnos én nem tudtam odamenni hozzátok, mert dedikálási időm volt a főhadiszálláson, az Ab-Art kiadónál.
----
Drága Anna, remélem, hogy jobban vagy, nagyon drukkolok Neked és sajnálom - valóban túl sokat vállalsz, fogd vissza magad- persze könnyű ezt mondani!
Szeretettel ölellek benneteket, Erika ( Eroica)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 11 Hétfő 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével




























Legutóbb Anna1955 szerkesztette (2012 Jún 11 Hétfő 21:00), összesen 1 alkalommal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9400

HozzászólásElküldve: 2012 Jún 11 Hétfő 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével





























Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
9 / 10 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.49 Seconds