[ Kezdőlap ][ Házirend ][ Blog ][ Irodalom Klub ][ Minden Ami Irodalom ][ Olvasóterem ][ Képtár ][ Műterem ][ Fórum ]
Hoppá !!!

Kedvenc versek
a You Tube-on
Tedd fel a kedvenceidet.




Ellenőrizd a helyesírást,
ha nem vagy biztos benne!




Tagjaink könyveit itt rendelheted meg



Fullextra Arcképtár


Küzdőtér

Szia, Anonymous
Felhasználónév
Jelszó


Regisztráció
Legújabb:
: MLilith
Új ma: 0
Új tegnap: 0
Összes tag: 9161

Most jelen:
Látogató: 287
Tag: 1
Rejtve: 0
Összesen: 288

Jelen:
Tagi infók Almasy Küldhetsz neki privát üzenetet Almasy Almasy


Üzenőfal
Arhívum   

Csak regisztrált felhasználók üzenhetnek. Lépj be vagy regisztrálj.

Szolgáltatások
· Home
· Arhívum
· Bloglista
· Fórumok
· Help
· Hír, cikk beküldő
· Irodalom
· Irodalom Klub friss
· Journal
· Keresés
· KIRAKAT
· Kirakat Archivum
· Magazin
· Mazsolázó
· Mazsolázó Archivum
· Mazsolázó beküldő
· Minden Ami Irodalom
· Mindenkinek van saját hangja
· Műterem
· Nyomtatási nézet
· Olvasóterem
· Partneroldalak
· Privát üzenetek
· Személyes terület
· Témák, rovatok
· Üzenőfal
· Összesítő

cheap cigarettes sorry.
Fullextra.hu: Fórumok

fullextra :: Téma megtekintése - Nyári búcsú, a Szalon Pécsett!
  
  

    
Tudnivalók.
Tudnivalók. 
Keresés
Keresés 
Taglista
Taglista 
Csoportok
Csoportok 
Profil
Profil 
Belépés
Belépés 
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Üzeneteid olvasásához jelentkezz be
Tartalomjegyzék » KLUB

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Nyári búcsú, a Szalon Pécsett! Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Következő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
prayer
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Oct 22, 2005
Hozzászólások: 1107
Tartózkodási hely: Pécs Gesztenyés út 28

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 17 Vas 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden résztvevőnek szívből örültünk! Nagyon nagy megtiszteltetésnek veszem, hogy a hatalmas távolságok ellenére eljöttetek hozzánk, és megajándékoztatok a szeretet édes ízével. Csodálatos, ahogy kiírjuk magunkból érzelmeink viharait, de a legszebb, amikor szemtől-szembe veregethetjük egymás vállait, és az irigységnek még a szikráját sem érezzük a másik művészetében. Családom, és barátaim nevében köszönöm a részvételt! Földhöz ragadt emberhez lévén rá kell jönnöm, időnként van Isten.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
Anna1955
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: Mar 07, 2005
Hozzászólások: 9401

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 17 Vas 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Zoli és Angéla!

Felejthetetlen találkozót rendeztetek nekünk.
Mindenre kiterjedő figyelmetek mellett, a nagyon finom ebéd, és minden minden mi szem szájnak ingere elénk került.

Vendégszeretetetek egyedülálló. Ez a nap örök emlék lesz számomra.

Nagyon köszönöm nektek és barátaitoknak a sok fáradozást, törődést.



Hazafelé megtréfált minket az időjárás



de szerencsésen hazaérkeztünk. Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Harmatocska
Standard User
Standard User


Csatlakozott: Aug 22, 2006
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 17 Vas 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi is megérkeztünk Marcival Budapestre.
Köszönjük Zolinak és Angélának a szombati és vasárnap délelőtti vendéglátást.
Zoli! Felejthetetlen a vendégszeretetetek! Smile
Azt gondolom, ennél nagyobb gazdagság nem adatott meg egy embernek, mint, hogy így tudjon adni: szeretettel, figyelemmel, a családjával és a barátaival összefogva.
Ennyi különböző személyiségű embernek örömet szerezni, kedvében járni, hát minden elismerésem a Tiétek!
És köszönet minden résztvevőnek az együtt töltött időért! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
blue
kéktigris
kéktigris


Csatlakozott: Sep 29, 2005
Hozzászólások: 1041
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 17 Vas 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Angéla és Zoli!

Nagyon köszönjük a szíves vendéglátást. Angéla külön köszönet a felajánlott pizsamáért, talán majd legközelebb. Razz

Zoli, a kaja kitűnő volt, nagyon jó volt a szervezés, kivétel mikor fel akartatok menni a TV-tornyba, de ennek köszönhetően láttam a Dzsámit, és a pécsi napokból egy keveset, illetve felfedeztem egy játék és marcipánboltot is. Nagyon jól éreztük magunkat. Csodaszép a banánfa, és a sövény, de a szomszéd kertje sem rossz, a csobogó kút vize isteni hideg.

Fél egyre sikerült hazaérni, esett az eső, Ásotthalomnál a sávunk kellős közepén kortyolt az őzike az úton lévő vízből, egy a lényeg nem ütöttük el, elmentünk mellette nem zavartatta magát.

Zoli, külön köszönöm, hogy a Barátnőm is részt vehetett ezen a találkozón, és házadban is vendégül láttátok Angélával együtt.

szeretettel: gaby, csaba Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Eroica
Királylány
Királylány


Csatlakozott: Feb 05, 2006
Hozzászólások: 375
Tartózkodási hely: Békéscsaba

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 17 Vas 18:15    Hozzászólás témája: Pécs Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Kedves ismerőssé lett Fuullosok! Csodálatos két nappal ajándékoztatok meg! Örülök, hogy ennyi tehetséges, különleges emberrel ismerkedhettem meg. A szervezés, a a szeretet,és a természet csodájával találkoztam. Köszönjük kedves Angéla,Zoli, és mindenki , aki segített, hogy ilyen csodálatos hétvégénk , életre szóló élményünk legyen!
Szeretettel: Eroica Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
AngyaliAndi
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Sep 14, 2005
Hozzászólások: 1445

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 17 Vas 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenki! Laughing

Kedves Zoli és Angéla!

Istenien éreztem magam, emlékezetes talit szerveztetek. Angéla fantasztikus volt az ebéd, Zoli fantasztikus volt a program, azt hiszem ezt a napot míg élek nem felejtem el.
/meg a hazautat sem, az tuti./
Mi fél kettő felé értünk haza, szegény Vevocskát épp csak beborítottam az ágyba, és mentemben a szobám felé elaludtam. Embarassed

Zoli nagyon sajnálom, hogy nem tudtuk megvárni míg visszaérsz, szerettem volna személyesen megköszönni mindent, amit értünk tettél. Gyönyörű városban van az otthonod, remélem látom még.
Puszi neked és családodnak! Andi Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
csizi
Gold Member
Gold Member


Csatlakozott: May 24, 2004
Hozzászólások: 233

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 17 Vas 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönök mindent kedves Prayer család ! Nem unatkoztam, ha valami rossz fát tettem a tűzre, akkor bocsássátok meg. Remélem hamarosan találkozunk. Jut eszembe van a lányodnak jogosítványa? Ócsón adom. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kerlac
Grállovag
Grállovag


Csatlakozott: Oct 31, 2003
Hozzászólások: -1849
Tartózkodási hely: A Határ mindkét oldalán

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 17 Vas 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Részemről emelem kalapom a vendéglátók előtt!
Akár több napot is tölthettünk volna együtt, akkor sem fogytunk volna ki a programokból, mondanivalókból.

Szívből örülök, hogy a Fullextra Nyári Országjárása ilyen parádésan sikerült.

Köszönet a szervezőknek, a vendéglátóknak és minden megjelentnek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
veva
Diamond Member
Diamond Member


Csatlakozott: Feb 09, 2004
Hozzászólások: 4743
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 17 Vas 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kerlac írta:
Részemről emelem kalapom a vendéglátók előtt!

Köszönet a szervezőknek, a vendéglátóknak és minden megjelentnek!


Én is emelném Wink , de nekem nincs kalapom, mint Lacinak! Laughing
Viszont én is mindent nagyon köszönök - hogy egy rövid időre az otthonotokat ennyire átadtátok ennek a kis közösségnek, ezért nagyon hálásak lehetünk! Nagyon jól éreztem magam!!
Pécs gyönyörű (mi egy kicsit jobban szétnéztünk Rolling Eyes - főleg este Laughing ), bár biztos vagyok benne, hogy rengeteg látnivaló van, amiért (remélem) valamikor még visszatérhetek!!!

Köszönet mindenért!!! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hori
Titkok Hercege
Titkok Hercege


Csatlakozott: Nov 08, 2004
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 17 Vas 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Zoli a pazar vendéglátást, és mindenkinek a kedvességét!

Írom az összefoglalót.

hori
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mango
felhőidomító
felhőidomító


Csatlakozott: Feb 02, 2004
Hozzászólások: 2558
Tartózkodási hely: Budapest (II. ker.)

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 17 Vas 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Soron kívül, amint bejön a Magazinba, máris kiteszem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Khama
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Dec 18, 2003
Hozzászólások: -854
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 17 Vas 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Izgatottan várjuk Hori! Smile

Zoli, mi volt ez a tv-beli dolog?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
blue
kéktigris
kéktigris


Csatlakozott: Sep 29, 2005
Hozzászólások: 1041
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 17 Vas 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mint Hajós András műsora volt, hogy: "Benne leszek a Tv-ben", azért nagyon jó, hogy erről is szólt a műsor, szerintem húzzuk ki magunkat, dícséret mindenkinek, és a szervezőnek!


gaby Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
prayer
Lovag
Lovag


Csatlakozott: Oct 22, 2005
Hozzászólások: 1107
Tartózkodási hely: Pécs Gesztenyés út 28

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 18 Hétfő 7:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A TV dolog sajnos semmi másról nem szólt, csak egy kis reklám volt nekünk a Kerekvilág Alapítvány jóvoltából. Ugyanis az eseményekről adtak tájékoztatást, és együtt emlitették meg a nevünket velük, miszerint a Színház téren felléptünk. De a sokadalom talán nem figyelt föl az információra, legfeljebb arra gondol, kár, hogy lemaradtam róla, pedig ott voltam a téren! (Hát miért nem figyelt jobban)
De a rádió adásból kaptam visszajelzést a nővéremtől. Mivel hallgatta, valóban élő adás volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése FElhasználó weblapjának megtekintése
Khama
Őrangyal
Őrangyal


Csatlakozott: Dec 18, 2003
Hozzászólások: -854
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept 18 Hétfő 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

prayer írta:
A TV dolog sajnos semmi másról nem szólt, csak egy kis reklám volt nekünk a Kerekvilág Alapítvány jóvoltából. Ugyanis az eseményekről adtak tájékoztatást, és együtt emlitették meg a nevünket velük, miszerint a Színház téren felléptünk. De a sokadalom talán nem figyelt föl az információra, legfeljebb arra gondol, kár, hogy lemaradtam róla, pedig ott voltam a téren! (Hát miért nem figyelt jobban)
De a rádió adásból kaptam visszajelzést a nővéremtől. Mivel hallgatta, valóban élő adás volt.


Jó. Smile Szerintem aki hiányolt minket úgyvélheti lemaradt rólunk. Smile
A reklám meg megvolt. Smile
Mi volt a nővéred véleménye a rádióműsorunkról? Smile Smile
Mikor kapunk felvételt?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék » KLUB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Következő
13 / 15 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional -- Ported for PHP-Nuke by nukemods.com
Forums ©

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.38 Seconds